👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Harold II G1 WRC1828

1. Wiatrołap
2,45
2. Hall
13,70
3. Kuchnia
8,15
4. Spiżarnia
2,05
5. Jadalnia
9,88
6. Pokój dzienny
22,16
7. Łazienka
3,67
8. Pokój
15,03
9. Pokój
13,41
10. Pokój
11,85
11. Łazienka
6,63
12. Kotłownia
7,03
13. Garaż jednostanowiskowy
24,80
Razem
140,81
140,81

Pow. użytkowa

109,07 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

6,64 m

Powierzchnia zabudowy

186,54 m²

Min. szer. i dł. działki

24,4 x 21,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Harold II G1 - WRC1828

ikona 109,07 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 140,81 m²

Parter projektu Harold II G1

1. Wiatrołap
2,45
2. Hall
13,70
3. Kuchnia
8,15
4. Spiżarnia
2,05
5. Jadalnia
9,88
6. Pokój dzienny
22,16
7. Łazienka
3,67
8. Pokój
15,03
9. Pokój
13,41
10. Pokój
11,85
11. Łazienka
6,63
12. Kotłownia
7,03
13. Garaż jednostanowiskowy
24,80
Razem
140,81
140,81

Podobne projekty (1540)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w3 KRZ1156
NewHouse 771 w3
Dodano!
Dodano!
116,98 m²
3
2
2

5 890 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian Meta (1945) KRD3080
Kordian Meta (1945)
Dodano!
Dodano!
99,90 m²
3
2
2

3 512 zł

3 862 zł

Tooltip

Cena regularna

3 512 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 10 KRK1711
Dom przy Rubinowej 10
Dodano!
Dodano!
107,76 m²
3
2
1

3 290 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian Nano (1851) KRD2987
Kordian Nano (1851)
Dodano!
Dodano!
109,30 m²
4
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 plus 2 s2 WOF1266
Mokka 20 plus 2 s2
Dodano!
Dodano!
110,96 m²
3
2
2

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian Alfa (1679) KRD2821
Kordian Alfa (1679)
Dodano!
Dodano!
115 m²
4
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 197 zł

5 497 zł

Tooltip

Cena regularna

5 197 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kiwi 4 BSA2092
Kiwi 4
Dodano!
Dodano!
115,39 m²
3
2
2

4 749 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

109,07 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

186,54 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

160,36 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

429,10 m³

Powierzchnia dachu

253 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

6,64 m

Szerokość elewacji

16,40 m

Długość elewacji

13,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,40 m

Min. długość działki
Tooltip

21,80 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

82,40 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy Ytong 24 cm, ocieplenie wełna mineralna 12 cm. Ściany wewnętrzne: nośne i działowe murowane, cegła wapienno-piaskowa 24 cm i 12 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva, stropodach pełny, ocieplenie wełna mineralna 30 cm. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna firmy Röben, więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny, okładzina drewniana, okładzina z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą firmy Prodema. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, rolety zewnętrzne w systemie CleverBox firmy BeClever.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²

Opis projektu domu
Harold II G1

Projekt domu Harold II to rozłożysty, rozwiązany w parterze dom jednorodzinny. W linii budynku znalazł się jednostanowiskowy garaż, który wraz z częścią mieszkalną tworzy horyzontalną, harmonijną bryłę. Całość wieńczy namiotowy dach o niewielkim nachyleniu połaci. Nad centralnie położonymi drzwiami wejściowymi wysunięto duży, dwuspadowy daszek, który dyskretnie wsparto na słupach. Z obrysu wydzielono spory, osłonięty dachem taras na tyłach. Tradycyjna forma utrzymana jest w prostocie. Dom zapewni przestrzeń niezbędną czteroosobowej rodzinie, ale wymagać będzie dużej działki. Zbliżony do kwadratu plan składa się z otwartej część dziennej i podzielonej na mniejsze pomieszczenia, nocnej. Ta pierwsza przylega do bocznej ściany i od strony ogrodu przedłużona jest o prawie w całości zadaszony taras. Duży pokój dzienny doświetlono wielkim oknem podłogowym i drzwiami tarasowymi. Na jego wewnętrznej ścianie zlokalizowano kominek. W przednim narożu znalazła się wygodna, wyposażona w spiżarnię kuchnia, która łączy się z pokojem w jedno, przestronne wnętrze. Zlewający się z salonem hall posiada liczne wnęki na szafy, regały i wieszaki. Drzwi niewielkiego wiatrołapu otwierają się niemal bezpośrednio na salon. Dalszy fragment komunikacji staje się mniej otwarty, by w głębi części prywatnej zakręcić i utworzyć kameralny korytarz. Między nim a strefą wejściową utworzył się półprywatny obszar, z którego dostępna jest spora łazienka. W przednim narożu, sąsiaduje z nią najmniejszy z trzech pokoi. Dwa pozostałe, dosyć duże, znalazły się w wysuniętej do tyłu części; jeden z nich wyposażono we własne wyjście na taras. Z intymnego korytarza można dostać się także do obsługującej pomieszczenia nocne łazienki i zlokalizowanej naprzeciwko dużej kotłowni. To ona łączy dom z garażem, który został też skomunikowany z ogrodem. Harold II to przykład projektu, w którym udało się znaleźć równowagę między nieprzesadzonymi gabarytami, a przestronnością wnętrz. W programie użytkowym wyraźnie zaznacza się bardzo otwarta część dzienna. Taras stanowi integralną część domu, która pozwala cieszyć się wspólnym czasem zarówno wewnątrz, jak i w ogrodzie. Problem przechowywania odzieży i sprzętów rozwiązują liczne wnęki w obrębie komunikacji. Strefa nocna jest odpowiednio odseparowana od dziennej i zapewnia niezbędną dozę prywatności. Wszystkie pomieszczenia, a zwłaszcza wyposażony w ogromne okna pokój dzienny, są doskonale doświetlone. Zgrabny, horyzontalny budynek dobrze zaprezentuje się na otwartym terenie, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej.