Sprawdź

Projekt domu Planujdom 133 ABP1048

1. Wiatrołap
3,73
2. Korytarz
10,22
3. Spiżarnia
1,98
4. Kuchnia
12,48
5. Pokój dzienny + jadalnia
28,13
6. Łazienka
5,46
7. Pokój
13,02
8. Pokój
12,44
9. Pralnia
5,26
10. Pokój
12
11. Wc
2,21
12. Kotłownia
14,04
13. Garaż jednostanowiskowy
22,50
Razem
143,47
143,47

Pow. użytkowa

106,93 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7,15 m

Powierzchnia zabudowy

178,11 m²

Min. szer. i dł. działki

24,84 x 19,60 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

302 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 133 - ABP1048

ikona 106,93 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

3 990 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 143,47 m²

Projekt domu Planujdom 133 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,73
2. Korytarz
10,22
3. Spiżarnia
1,98
4. Kuchnia
12,48
5. Pokój dzienny + jadalnia
28,13
6. Łazienka
5,46
7. Pokój
13,02
8. Pokój
12,44
9. Pralnia
5,26
10. Pokój
12
11. Wc
2,21
12. Kotłownia
14,04
13. Garaż jednostanowiskowy
22,50
Razem
143,47
143,47

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (125)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom na praktycznej 3 WAH2067
Dom na praktycznej 3
Dodano!
Dodano!
116,77 m²
3
2
0

5 552 zł

6 940 zł

Tooltip

Cena regularna

5 552 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 197 zł

5 497 zł

Tooltip

Cena regularna

5 197 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mini 4 PLUS energo plus WRC2733
Mini 4 PLUS energo plus
Dodano!
Dodano!
110,16 m²
3
2
0

4 640 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

4 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 277 wariant 2 LUA1492
APS 277 wariant 2
Dodano!
Dodano!
108 m²
3
2
0

4 149 zł

4 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kornelia Sto (1940) KRD3073
Kornelia Sto (1940)
Dodano!
Dodano!
99,80 m²
3
2
2

3 940 zł

4 390 zł

Tooltip

Cena regularna

4 040 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kornelia Nano (1930) KRD3069
Kornelia Nano (1930)
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kornelia Prima (1926) KRD3062
Kornelia Prima (1926)
Dodano!
Dodano!
119,30 m²
4
2
2

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tryton 2 Teriva WOE1121
Tryton 2 Teriva
Dodano!
Dodano!
105,96 m²
3
1
1

4 099 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

302 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

71 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

187 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

44 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

106,93 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

178,11 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

143,47 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

7,15 m

Szerokość elewacji

16,84 m

Długość elewacji

11,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,84 m

Min. długość działki
Tooltip

19,60 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: wielospadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 133

Projekt domu parterowego Planujdom 133 z garażem 1-st., dachem kopertowym i tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 133 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 133