Sprawdź

Projekt domu Gładyszów 3 KRP1480

1. Wiatrołap
6,08
2. Kotłownia
6,30
3. Korytarz
4,12
4. Wc
3,20
5. Pokój dzienny
30,58
6. Kuchnia
11,46
7. Spiżarnia
4,58
Razem
66,32
66,32

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,12
8,49
2. Pokój
11,17
16,95
3. Pokój
13,56
19,41
4. Łazienka
9,20
13,50
5. Pokój
14,76
19,57
6. Garderoba
1,49
4,16
Razem
54,30
82,08

Pow. użytkowa

114,25 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,18 m

Powierzchnia zabudowy

101,57 m²

Min. szer. i dł. działki

16,5 x 19,95 m

ikona Pobierz i drukuj

Gładyszów 3 - KRP1480

ikona 114,25 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 66,32 m²

Projekt domu Gładyszów 3 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6,08
2. Kotłownia
6,30
3. Korytarz
4,12
4. Wc
3,20
5. Pokój dzienny
30,58
6. Kuchnia
11,46
7. Spiżarnia
4,58
Razem
66,32
66,32

Poddasze - 54,30 m²

Projekt domu Gładyszów 3 - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,12
8,49
2. Pokój
11,17
16,95
3. Pokój
13,56
19,41
4. Łazienka
9,20
13,50
5. Pokój
14,76
19,57
6. Garderoba
1,49
4,16
Razem
54,30
82,08

Warianty projektu (16)

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 13
Gładyszów 13
Dodano!
Dodano!
117,20 m²
3
2
0

4 780 zł

5 080 zł

Tooltip

Cena regularna

4 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 3m21
Gładyszów 3m21
Dodano!
Dodano!
116,81 m²
3
2
0

4 780 zł

5 080 zł

Tooltip

Cena regularna

4 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów mały m
Gładyszów mały m
Dodano!
Dodano!
83,34 m²
4
2
1

4 680 zł

4 980 zł

Tooltip

Cena regularna

4 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów mały 2g
Gładyszów mały 2g
Dodano!
Dodano!
76,84 m²
3
2
2

4 680 zł

4 980 zł

Tooltip

Cena regularna

4 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów dwsk
Gładyszów dwsk
Dodano!
Dodano!
93,30 m²
4
2
1

5 280 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 30dw
Gładyszów 30dw
Dodano!
Dodano!
111,99 m²
4
2
1

5 280 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów plus
Gładyszów plus
Dodano!
Dodano!
112,25 m²
3
2
1

4 780 zł

5 080 zł

Tooltip

Cena regularna

4 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów dws
Gładyszów dws
Dodano!
Dodano!
79,16 m²
4
2
1

5 180 zł

5 480 zł

Tooltip

Cena regularna

5 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 7
Gładyszów 7
Dodano!
Dodano!
154,59 m²
6
2
2

5 180 zł

5 480 zł

Tooltip

Cena regularna

5 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 11dws
Gładyszów 11dws
Dodano!
Dodano!
81,68 m²
3
2
1

5 080 zł

5 380 zł

Tooltip

Cena regularna

5 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 5
Gładyszów 5
Dodano!
Dodano!
134,31 m²
5
2
1

5 080 zł

5 380 zł

Tooltip

Cena regularna

5 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 36 gg dws
Gładyszów 36 gg dws
Dodano!
Dodano!
106,40 m²
4
2
2

5 380 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 380 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 14
Gładyszów 14
Dodano!
Dodano!
124,25 m²
3
2
0

5 080 zł

5 380 zł

Tooltip

Cena regularna

5 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 72
Gładyszów 72
Dodano!
Dodano!
197,03 m²
7
4
0

5 980 zł

6 180 zł

Tooltip

Cena regularna

5 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 31 kgx
Gładyszów 31 kgx
Dodano!
Dodano!
95,55 m²
2
2
1

4 780 zł

5 080 zł

Tooltip

Cena regularna

4 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gładyszów 36 Dws
Gładyszów 36 Dws
Dodano!
Dodano!
106,40 m²
4
2
1

5 280 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1843)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 170 ABP1024
Planujdom 170
Dodano!
Dodano!
112,54 m²
3
2
0

3 790 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Albit BSA1891
Albit
Dodano!
Dodano!
104,96 m²
3
2
1

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jaskółka 3 bez garażu WRL1054
Jaskółka 3 bez garażu
Dodano!
Dodano!
114,60 m²
4
2
0

4 499 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Idealny WAH1580
Idealny
Dodano!
Dodano!
121,93 m²
4
2
0

4 952 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

4 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 10 podpiwniczony JGC1215
103,50 m²
4
2
1

4 330 zł

4 430 zł

Tooltip

Cena regularna

4 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Viking 3 WAH1703
Viking 3
Dodano!
Dodano!
121,51 m²
3
2
0

5 272 zł

6 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 272 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 111 WRN1599
Krajobrazy 111
Dodano!
Dodano!
104,97 m²
3
2
1

4 095 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Drops BSA2364
Drops
Dodano!
Dodano!
103,21 m²
3
2
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

114,25 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,90 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

101,57 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

152,09 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

520 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,18 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,50 m

Min. długość działki
Tooltip

19,95 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 0.9 m. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym bez garażu HPK1024
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim z garażem HPK1023
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym z garażem HPK1025
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²

Opis projektu domu
Gładyszów 3

Budynek Gładyszów 3 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Gładyszów plus. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, Jednak nie ma garażu. Projekt domu Gładyszów 3 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, przez co jest tani w budowie. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Gładyszów 3 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. W domu uwzględniono kuchnię otwartą, co jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.