Sprawdź

Projekt domu letniskowego Gajowo 5dws KRP1669

podłogi
1. Pokój dzienny + kuchnia
17,13
2. Łazienka
3,89
Razem
21,02
21,02

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
13,11
23,63
Razem
13,11
23,63

Pow. użytkowa

34,13 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

6,80 m

Powierzchnia zabudowy

30 m²

Min. szer. i dł. działki

13 x 14 m

Konstrukcja

ikona
Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Gajowo 5dws - KRP1669

ikona 34,13 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona1
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 21,02 m²

Projekt domu letniskowego Gajowo 5dws - rzut parteru, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny + kuchnia
17,13
2. Łazienka
3,89
Razem
21,02
21,02

Poddasze - 13,11 m²

Projekt domu letniskowego Gajowo 5dws - rzut poddasza, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
13,11
23,63
Razem
13,11
23,63

Warianty projektu (2)

PROMOCJA
Projekt domu Gajowo 68 dws
Gajowo 68 dws
Dodano!
Dodano!
47,69 m²
1
2
0

5 180 zł

5 380 zł

Tooltip

Cena regularna

5 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Gajowo 60 dw
Gajowo 60 dw
Dodano!
Dodano!
51,07 m²
1
2
0

5 180 zł

5 380 zł

Tooltip

Cena regularna

5 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (12)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu G134 - Budynek letniskowy PRA1191
G134 - Budynek letniskowy
Dodano!
Dodano!
27,29 m²
1
1
0

2 590 zł

Zdjęcie 1 projektu G51 - Budynek letniskowy PRA1193
G51 - Budynek letniskowy
Dodano!
Dodano!
31,14 m²
1
1
0

2 490 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu DM5 - wersja drewniana WAI1531
DM5 - wersja drewniana
Dodano!
Dodano!
29,55 m²
0
1
0

3 440 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu L-322 SLU1051
L-322
Dodano!
Dodano!
32,72 m²
1
1
0

1 800 zł

2 100 zł

Tooltip

Cena regularna

1 800 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 85 DL KRX1135
HomeKoncept 85 DL
Dodano!
Dodano!
27,34 m²
0
1
0

4 990 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu L-321 Brda SLU1042
L-321 Brda
Dodano!
Dodano!
38,34 m²
2
1
0

2 500 zł

2 800 zł

Tooltip

Cena regularna

2 500 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D315 WAI1429
D315
Dodano!
Dodano!
27,61 m²
1
1
0

2 949 zł

3 299 zł

Tooltip

Cena regularna

2 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D309 WAI1414
D309
Dodano!
Dodano!
27,42 m²
1
1
0

3 549 zł

3 899 zł

Tooltip

Cena regularna

3 549 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

34,13 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,65 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

30 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

46,92 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

145,90 m³

Powierzchnia dachu

78,37 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

6,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

13 m

Min. długość działki
Tooltip

14 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?

Technologia i konstrukcja Technologia i konstrukcja

Konstrukcja

Szkieletowa

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 0.65 m. Strop: drewniany. Pokrycie dachu: dachówka gontopodobna Gerard Corona. Ściany zewnętrzne: szkieletowe drewniane ocieplone wełną mineralną. Ściany wewnętrzne: płazy drewniane. Typ ogrzewania: kominek z rozprowadzeniem ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom mobilny Model Mazuria Economy HTH1000
39 m²
2
Stan deweloperski brutto
240 000 zł 6 154 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom mobilny Model Mazuria Standard HTH1002
39 m²
2
Stan deweloperski brutto
290 000 zł 7 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom mobilny Model Mazuria Premium HTH1003
39 m²
2
Stan deweloperski brutto
320 000 zł 8 205 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH44 HDH1000
39,12 m²
0
Stan deweloperski brutto
378 108 zł 9 665 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom mobilny MoonWave HLL1000
41,15 m²
2
Stan deweloperski brutto
305 750 zł 7 430 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom mobilny StarPoint HLL1001
41,69 m²
1
Stan deweloperski brutto
365 750 zł 8 792 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 35 HHT1009
45 m²
1
Stan deweloperski brutto
242 750 zł 5 405 zł/m²

Opis projektu domu letniskowego
Gajowo 5dws

Mały, tani, prosty w budowie domek letniskowy. Na parterze pokój z kominkiem i aneksem kuchennym oraz łazienka, na poddaszu sypialnia.

Społeczność projektu domu letniskowego
Gajowo 5dws w budowie

• Oglądaj zdjęcia z budowy
  • Zadawaj pytania
  • Wymieniaj się doświadczeniami

Opinie o projekcie domu letniskowego
Gajowo 5dws