Sprawdź

Projekt domu Forte 2 BSA1005

1. Wiatrołap
2,80
2. Korytarz
15
3. Pokój
12,20
4. Kuchnia
11,40
5. Pokój dzienny
40,80
6. Łazienka
4,70
7. Garaż jednostanowiskowy
21
Razem
107,90
107,90

podłogi
1. Korytarz
14,80
2. Pokój
14,70
3. Garderoba
7
4. Pokój
11,40
5. Garderoba
5,30
6. Pokój
18,90
7. Łazienka
5,10
Razem
77,20
77,20

Pow. użytkowa

158,20 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,92 m

Powierzchnia zabudowy

140,10 m²

Min. szer. i dł. działki

18,65 x 25,65 m

ikona Pobierz i drukuj

Forte 2 - BSA1005

ikona 158,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Piwnica - 0 m²

Projekt domu Forte 2 - rzut piwnicy, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi

Parter - 107,90 m²

Projekt domu Forte 2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,80
2. Korytarz
15
3. Pokój
12,20
4. Kuchnia
11,40
5. Pokój dzienny
40,80
6. Łazienka
4,70
7. Garaż jednostanowiskowy
21
Razem
107,90
107,90

Poddasze - 77,20 m²

Projekt domu Forte 2 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
14,80
2. Pokój
14,70
3. Garderoba
7
4. Pokój
11,40
5. Garderoba
5,30
6. Pokój
18,90
7. Łazienka
5,10
Razem
77,20
77,20

Podobne projekty (1620)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Weranda 5 BSA2292
Weranda 5
Dodano!
Dodano!
150,71 m²
3
2
0

5 649 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rozsądny WAH1539
Rozsądny
Dodano!
Dodano!
165,45 m²
5
2
1

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Komfort 1 KZM1003
Komfort 1
Dodano!
Dodano!
155,57 m²
5
3
1

5 090 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 090 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-157 PZB1137
N-157
Dodano!
Dodano!
158,52 m²
4
3
0

8 882 zł

9 350 zł

Tooltip

Cena regularna

8 882 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 63 KRK1682
Dom przy Cyprysowej 63
Dodano!
Dodano!
145,72 m²
5
3
1

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Opałek X BSB1144
Opałek X
Dodano!
Dodano!
143,27 m²
4
3
1

5 035 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

5 035 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jagodowy 2 dr-T BSA2285
Jagodowy 2 dr-T
Dodano!
Dodano!
168,92 m²
4
2
1

5 849 zł

6 349 zł

Tooltip

Cena regularna

5 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Z pergolą 01A KZB1006
Z pergolą 01A
Dodano!
Dodano!
152,65 m²
4
2
0

5 200 zł

Autor: Domy w Stylu

158,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

140,10 m²

Powierzchnia dachu

255 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,92 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,65 m

Min. długość działki
Tooltip

25,65 m

Opis szczegółowy

Dach: dachówka, kąt nachylenia 40°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe, olejowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
Forte 2

Projekt domu Forte 2 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który świetnie się prezentuje. Projekt Forte 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. W domu przewidziano piwnicę, która świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku niedużych lub wąskich działek. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.