Sprawdź

Projekt domu EX 8 G2 soft (wersja D) WRC2479

1. Wiatrołap
3,59
2. Hall
8,46
3. Kuchnia
9,53
4. Spiżarnia
1,32
5. Jadalnia
9,78
6. Pokój dzienny
29,43
7. Pokój
11,53
8. Wc
2,18
9. Korytarz
8,38
10. Pokój
16,42
11. Pokój
11,79
12. Pokój
11,71
13. Łazienka
7,60
14. Kotłownia
10,30
15. Garaż dwustanowiskowy
34,60
Razem
176,62
176,62

Pow. użytkowa

131,72 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

6,66 m

Powierzchnia zabudowy

221,27 m²

Min. szer. i dł. działki

28,1 x 23,40 m

ikona Pobierz i drukuj

EX 8 G2 soft (wersja D) - WRC2479

ikona 131,72 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 176,62 m²

Projekt domu EX 8 G2 soft (wersja D) - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,59
2. Hall
8,46
3. Kuchnia
9,53
4. Spiżarnia
1,32
5. Jadalnia
9,78
6. Pokój dzienny
29,43
7. Pokój
11,53
8. Wc
2,18
9. Korytarz
8,38
10. Pokój
16,42
11. Pokój
11,79
12. Pokój
11,71
13. Łazienka
7,60
14. Kotłownia
10,30
15. Garaż dwustanowiskowy
34,60
Razem
176,62
176,62

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu EX 8 G2 soft (wersja C)
EX 8 G2 soft (wersja C)
Dodano!
Dodano!
116,47 m²
3
2
2

4 960 zł

6 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 960 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1427)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 36 wariant 02 KRX1109
HomeKoncept 36 wariant 02
Dodano!
Dodano!
132,62 m²
3
2
2

6 490 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 264 wariant 2 ECO LUA1667
APS 264 wariant 2 ECO
Dodano!
Dodano!
134,20 m²
4
2
2

5 599 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kordian (1749) KRD2997
Kordian (1749)
Dodano!
Dodano!
133,30 m²
4
2
2

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski 2 WAH1956
Parterowy wąski 2
Dodano!
Dodano!
120,59 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 11 KRK1707
Dom przy Rubinowej 11
Dodano!
Dodano!
124 m²
3
2
1

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy WAH1717
Parterowy
Dodano!
Dodano!
118,23 m²
3
2
1

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski wariant B WAH1990
Parterowy wąski wariant B
Dodano!
Dodano!
125,53 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom na szerokiej 3 WAH2045
Dom na szerokiej 3
Dodano!
Dodano!
134,81 m²
4
3
2

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

131,72 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

221,27 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

222,85 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

538,80 m³

Powierzchnia dachu

253 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

6,66 m

Szerokość elewacji

20,10 m

Długość elewacji

12,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28,10 m

Min. długość działki
Tooltip

23,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

80,30 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna, dachówka cementowa IBF. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk mineralny w kolorze TO- YE016 z palety firmy Termo Organika oraz okładzina kamienna i drewniana, cokół kamienny.. Stolarka: drewniana, lub PCV..

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
EX 8 G2 soft (wersja D)

Budynek EX 8 G2 (wersja D) soft został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu EX 8 G2 (wersja A). W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu EX 8 G2 (wersja D) soft jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, przez co jest tani w budowie. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt EX 8 G2 (wersja D) soft to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajduje się jedna komfortowa łazienka. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.