👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Dom w Kalifornii KRN1058

1. Wiatrołap
3,53
2. Hall
8,61
3. Łazienka
3,53
4. Kuchnia + spiżarnia
11,60
5. Pokój dzienny + jadalnia
31,71
6. Pokój
13,48
7. Pomieszczenie gospodarcze
1,90
8. Garaż jednostanowiskowy
20,15
9. Kotłownia
5,92
Razem
100,43
100,43

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
10,40
10,40
2. Łazienka
6,22
7,05
3. Pokój
12,35
16,61
4. Pokój
16,92
19,60
5. Pokój
16,44
19,16
6. Strych
15,84
26,31
Razem
78,17
99,13

Pow. użytkowa

134,79 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia zabudowy

132,32 m²

Min. szer. i dł. działki

23,03 x 18,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom w Kalifornii - KRN1058

ikona 134,79 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 100,43 m²

Projekt domu w Kalifornii - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,53
2. Hall
8,61
3. Łazienka
3,53
4. Kuchnia + spiżarnia
11,60
5. Pokój dzienny + jadalnia
31,71
6. Pokój
13,48
7. Pomieszczenie gospodarcze
1,90
8. Garaż jednostanowiskowy
20,15
9. Kotłownia
5,92
Razem
100,43
100,43

Poddasze - 78,17 m²

Projekt domu w Kalifornii - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
10,40
10,40
2. Łazienka
6,22
7,05
3. Pokój
12,35
16,61
4. Pokój
16,92
19,60
5. Pokój
16,44
19,16
6. Strych
15,84
26,31
Razem
78,17
99,13

Podobne projekty (2102)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu BW-44 wariant 4 JGC1144
BW-44 wariant 4
Dodano!
Dodano!
121,10 m²
4
2
1

3 870 zł

Zdjęcie 1 projektu Tobiasz (1616) KRD2764
Tobiasz (1616)
Dodano!
Dodano!
142,50 m²
5
3
2

5 090 zł

Zdjęcie 1 projektu Narcyz 3 WAH2028
Narcyz 3
Dodano!
Dodano!
125,59 m²
6
3
1

7 290 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 229 LUA1562
APS 229
Dodano!
Dodano!
122 m²
4
2
1

4 499 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-46 wariant 1 JGC1255
BW-46 wariant 1
Dodano!
Dodano!
127,70 m²
4
2
1

4 080 zł

Zdjęcie 1 projektu Ajaks 5 Max WOE1162
Ajaks 5 Max
Dodano!
Dodano!
139,93 m²
4
2
1

4 599 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-17 - garaż 1st. JGC1033
BW-17 - garaż 1st.
Dodano!
Dodano!
123,20 m²
4
2
1

3 870 zł

Zdjęcie 1 projektu N8-G1 KKG1000
N8-G1
1

6 200 zł

Autor: Pracownia Klasyczny Dom

134,79 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,92 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

132,32 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

261,60 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

199,56 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

753,50 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

8,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,03 m

Min. długość działki
Tooltip

18,60 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: 30 cm pustak ceramiczny + 15 cm styropian. Ściany wewnętrzne nośne: 25 cm pustak ceramiczny. Ściany wewnętrzne działowe: 12 cm pustak ceramiczny/ cegła. Strop nad parterem: żelbetowy. Pokrycie dachu: dachówka/ blacha.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

450 zł

Ikona

Bestseller

Projekt zbiornika na ścieki sanitarne

0 zł

Opis projektu domu
Dom w Kalifornii

Projekt domu Dom w Kalifornii to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Dom w Kalifornii to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Dom w Kalifornii zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.