Sprawdź

Projekt domu Dom przy Szczęśliwej KRK1138

1. Wiatrołap
3,20
2. Hall
7,50
3. Pokój dzienny
27,90
4. Kuchnia
16,40
5. Spiżarnia
3,20
6. Wc
1,50
7. Garderoba
1,70
8. Korytarz
5
9. Łazienka
6,90
10. Pokój
15,20
11. Pokój
19,30
12. Pokój
11,40
13. Garaż jednostanowiskowy
25,50
14. Kotłownia
3,20
Razem
147,90
147,90

Pow. użytkowa

119,20 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

8,30 m

Powierzchnia zabudowy

204,20 m²

Min. szer. i dł. działki

22,3 x 22,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Szczęśliwej - KRK1138

ikona 119,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 147,90 m²

Projekt domu przy Szczęśliwej - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,20
2. Hall
7,50
3. Pokój dzienny
27,90
4. Kuchnia
16,40
5. Spiżarnia
3,20
6. Wc
1,50
7. Garderoba
1,70
8. Korytarz
5
9. Łazienka
6,90
10. Pokój
15,20
11. Pokój
19,30
12. Pokój
11,40
13. Garaż jednostanowiskowy
25,50
14. Kotłownia
3,20
Razem
147,90
147,90

Podobne projekty (1562)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 133 KRX1268
HomeKoncept 133
Dodano!
Dodano!
130,02 m²
4
2
2

6 690 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 3 WAC1105
Domidea 3
Dodano!
Dodano!
126,44 m²
3
3
2

5 850 zł

6 150 zł

Tooltip

Cena regularna

5 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 3 w2 WAC1104
Domidea 3 w2
Dodano!
Dodano!
114,46 m²
3
3
2

5 235 zł

5 535 zł

Tooltip

Cena regularna

5 235 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przejrzysty D27 wariant I WWB1052
Przejrzysty D27 wariant I
Dodano!
Dodano!
129,99 m²
3
2
2

4 549 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Simon III G2 energo WRC2755
Simon III G2 energo
Dodano!
Dodano!
126,16 m²
4
3
2

4 240 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 240 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 163 C3 WRW1425
Domena 163 C3
Dodano!
Dodano!
119,51 m²
3
2
0

5 290 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Adela Rex (1969) KRD3103
Adela Rex (1969)
Dodano!
Dodano!
130,90 m²
4
2
2

3 752 zł

4 102 zł

Tooltip

Cena regularna

4 102 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu D21-9B G2 WSA1014
D21-9B G2
Dodano!
Dodano!
108,99 m²
3
2
2

6 500 zł

Autor: GALERIADOMOW.PL

119,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

204,20 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

635 m³

Powierzchnia dachu

306 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

8,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,30 m

Min. długość działki
Tooltip

22,30 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 12 cm, szczelina 3 cm, cegła kratówka 12 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: drewniany. Dach: kąt nachylenia 30°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Szczęśliwej

Projekt domu Dom przy Szczęśliwej jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który doskonale się prezentuje. Projekt Dom przy Szczęśliwej to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Kuchnia zamknięta daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, gdyż jej styl nie musi dorównywać stylowi salonu. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie przewidziano wygodną łazienkę oraz oddzielne WC, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.