Projekt Dom przy Sadowej KRK1199

Cena projektu: 2 225 zł 2 125 zł Oszczędzasz 100 złOferta ważna do 30 czerwca 2017 r.

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
97,8 m²
Min. szer. działki
20,7 m
Wysokość budynku
6,7 m
Pow. zabudowy
153 m²
Kubatura
560 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
229 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Dom przy Sadowej to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Dom przy Sadowej to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Projekt przewiduje zamknięcie kuchni na strefę wypoczynkową, dzięki czemu wydobywające się z niej dźwięki nie są słyszalne w salonie. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Sadowej - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,1 m²
2 korytarz
12 m²
3 wc
2,2 m²
4 kuchnia
13,6 m²
5 kotłownia
3,8 m²
6 garaż jednostan.
18,4 m²
7 pokój
12,1 m²
8 pokój dzienny
27,2 m²
9 pokój
12,1 m²
10 łazienka
5 m²
11 pokój
10,5 m²
razem
120 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom przy Sadowej na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Dom przy Sadowej
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
44 093 zł

stan surowy otwarty
92 713 zł

stan surowy zamknięty
15 674 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak ceramiczny 25cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 30°. Pokrycie: dachówka ceramiczna lub betonowa. Aktualne koszty budowy znajdują się na stronie internetowej.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Galeria Domów arch. Paweł Boduch

Opinie mieszkańców domu Dom przy Sadowej

Zdjęcie profilowe grzeszutek
grzeszutek

Wybraliśmy projekt domu Dom przy Sadowej KRK1119, ponieważ spodobał nam się jego wygląd wizualny. Układ pomieszczeń i ilość pokoi były dostosowane do naszych potrzeb. Dom miał być przestronny i parterowy.

Budowa przebiegła sprawnie. Projekt domu Dom przy Sadowej KRK1199 był czytelny, jednak był kłopot z wymiarami na jednym rzucie. Ale udało nam się wszystko wyjaśnić. Piec mamy na węgiel, koszty jakie ponosimy są zadowalające. Dom jest dobrze ocieplony, więc dzięki temu koszty są niższe.

Musieliśmy zrezygnować z garażu, gdyż teren nam na niego nie pozwalał. Z garażu zrobiłem pokój i wejście boczne do kotłowni. Choć sądzę, że kotłownia mogłaby być rozwiązana w lepszy sposób.

Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Zależało mi, aby nie było poddasza, nie chciałbym całe życie chodzić po schodach. Myślę, że lepiej się funkcjonuje, gdy wszystko jest na jednym poziomie. Salon jest ustawiony od południa i dzięki temu pomieszczenia są bardzo jasne w ciągu dnia. Moja rodzina na chwilę obecną liczy trzy osoby, a w przyszłości mam nadzieję, że cztery. Jest wystarczająca ilość miejsca dla tylu osób. Jest też oczywiście miejsce na przyjmowanie gości.

Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Dom przy Sadowej KRK1199, był to strzał w dziesiątkę. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom przy Sadowej

  – 0 głosów

Projekt Dom przy Sadowej należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom przy Sadowej

Projekt domu Dom przy Sadowej 2 -100

Dom przy Sadowej 2

96,68 m²

Projekty podobne do Dom przy Sadowej KRK1199

Projekt domu Franczi II G1

Franczi II G1

99,82 m²

Projekt domu Ludwinów DM-6079

Ludwinów DM-6079

103,4 m²

Projekt domu Jer z garażem 1-st. [A] -1000

Projekt domu Turkus P -100

Turkus P

99,9 m²

Projekt domu Kalina z garażem 1-st. [A] -50

Projekt domu Raróg II z garażem 1-st. [A] -1000