👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Dom przy Pastelowej 4 bis KRK1425

1. Wiatrołap
4,91
2. Hall
9,02
3. Kuchnia + jadalnia
16,51
4. Pokój dzienny
30,24
5. Pokój
12,03
6. Korytarz
9,91
7. Pokój
16
8. Pokój
12,02
9. Łazienka
7,33
10. Wc
2,03
11. Kotłownia
9,41
12. Garaż jednostanowiskowy
29,92
Razem
159,33
159,33

Pow. użytkowa

120 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7,36 m

Powierzchnia zabudowy

208,64 m²

Min. szer. i dł. działki

19,65 x 27,25 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Pastelowej 4 bis - KRK1425

ikona 120 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 159,33 m²

Projekt domu przy Pastelowej 4 bis - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,91
2. Hall
9,02
3. Kuchnia + jadalnia
16,51
4. Pokój dzienny
30,24
5. Pokój
12,03
6. Korytarz
9,91
7. Pokój
16
8. Pokój
12,02
9. Łazienka
7,33
10. Wc
2,03
11. Kotłownia
9,41
12. Garaż jednostanowiskowy
29,92
Razem
159,33
159,33

Warianty projektu (1)

Projekt domu Dom przy Pastelowej
Dom przy Pastelowej
Dodano!
Dodano!
108 m²
3
2
2

3 890 zł

Podobne projekty (1512)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 138 ABP1042
Planujdom 138
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
3
2
1

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 31 KRK1628
Dom przy Bukowej 31
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
2

4 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 28 bis KRK1616
Dom przy Przyjemnej 28 bis
Dodano!
Dodano!
125,33 m²
3
2
2

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Adela (1898) KRD3039
Adela (1898)
Dodano!
Dodano!
120,60 m²
3
2
2

4 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Parterowy WAH1717
Parterowy
Dodano!
Dodano!
118,23 m²
3
2
1

7 540 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 26 bis KRK1586
Dom przy Przyjemnej 26 bis
Dodano!
Dodano!
108,43 m²
3
1
2

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Kwiatowej 5 KRK1592
Dom przy Kwiatowej 5
Dodano!
Dodano!
115 m²
4
2
2

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Olchowej 6 KRK1704
Dom przy Olchowej 6
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
2

4 190 zł

Autor: GALERIADOMOW.PL

120 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,35 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

208,64 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

706,70 m³

Powierzchnia dachu

307,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

7,36 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,65 m

Min. długość działki
Tooltip

27,25 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 30°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Pastelowej 4 bis

Projekt domu Dom przy Pastelowej 4 bis został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Dom przy Pastelowej. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Pastelowej 4 bis to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Dom przy Pastelowej 4 bis to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.