👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Dom przy Pastelowej 4 KRK1424

1. Wiatrołap
4,91
2. Hall
9,02
3. Kuchnia + jadalnia
16,51
4. Pokój dzienny
30,24
5. Pokój
12,03
6. Korytarz
9,91
7. Pokój
16
8. Pokój
12,02
9. Łazienka
7,33
10. Wc
2,03
11. Kotłownia
9,41
12. Garaż jednostanowiskowy
29,92
Razem
159,33
159,33

Pow. użytkowa

120 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

6,60 m

Powierzchnia zabudowy

208,64 m²

Min. szer. i dł. działki

19,65 x 27,25 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Pastelowej 4 - KRK1424

ikona 120 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 159,33 m²

Projekt domu przy Pastelowej 4 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,91
2. Hall
9,02
3. Kuchnia + jadalnia
16,51
4. Pokój dzienny
30,24
5. Pokój
12,03
6. Korytarz
9,91
7. Pokój
16
8. Pokój
12,02
9. Łazienka
7,33
10. Wc
2,03
11. Kotłownia
9,41
12. Garaż jednostanowiskowy
29,92
Razem
159,33
159,33

Warianty projektu (1)

Projekt domu Dom przy Pastelowej
Dom przy Pastelowej
Dodano!
Dodano!
108 m²
3
2
2

3 890 zł

Podobne projekty (1512)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w3 KRZ1156
NewHouse 771 w3
Dodano!
Dodano!
116,98 m²
3
2
2

5 890 zł

Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 497 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 138 ABP1042
Planujdom 138
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
3
2
1

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 31 KRK1628
Dom przy Bukowej 31
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
2

4 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 7 KRK1653
Dom przy Rubinowej 7
Dodano!
Dodano!
115,19 m²
3
2
1

4 190 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 28 bis KRK1616
Dom przy Przyjemnej 28 bis
Dodano!
Dodano!
125,33 m²
3
2
2

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Adela (1898) KRD3039
Adela (1898)
Dodano!
Dodano!
120,60 m²
3
2
2

4 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Parterowy WAH1717
Parterowy
Dodano!
Dodano!
118,23 m²
3
2
1

7 540 zł

Autor: GALERIADOMOW.PL

120 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,35 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

208,64 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

706,70 m³

Powierzchnia dachu

294,12 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

6,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,65 m

Min. długość działki
Tooltip

27,25 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 25°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Pastelowej 4

Budynek Dom przy Pastelowej 4 jest modyfikacją znanego projektu Dom przy Pastelowej. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Pastelowej 4 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Dom przy Pastelowej 4 to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Otwarta kuchnia to rozwiązanie dające wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu została uwzględniona wygodna łazienka oraz osobna ubikacja, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.