Sprawdź

Projekt domu Dom przy Modrzewiowej 15 KRK1516

1. Wiatrołap
4,22
2. Spiżarnia
2,59
3. Kuchnia
12,48
4. Pokój dzienny
25,51
5. Hall
8,77
6. Pokój
11,15
7. Kotłownia
5,45
8. Łazienka
4,16
9. Pomieszczenie gospodarcze
4,62
10. Garaż jednostanowiskowy
20,65
Razem
99,60
99,60

pomieszczenia
podłogi
1. Hall + schody
12,23
12,23
2. Pokój
12,94
16,14
3. Pokój
14,78
17,70
4. Pokój
12,44
16,40
5. Łazienka
4,52
7,10
6. Garderoba
3,47
3,90
Razem
60,38
73,47

Pow. użytkowa

129,26 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,17 m

Powierzchnia zabudowy

133,02 m²

Min. szer. i dł. działki

22,65 x 17,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Modrzewiowej 15 - KRK1516

ikona 129,26 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 99,60 m²

Projekt domu przy Modrzewiowej 15 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,22
2. Spiżarnia
2,59
3. Kuchnia
12,48
4. Pokój dzienny
25,51
5. Hall
8,77
6. Pokój
11,15
7. Kotłownia
5,45
8. Łazienka
4,16
9. Pomieszczenie gospodarcze
4,62
10. Garaż jednostanowiskowy
20,65
Razem
99,60
99,60

Poddasze - 60,38 m²

Projekt domu przy Modrzewiowej 15 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall + schody
12,23
12,23
2. Pokój
12,94
16,14
3. Pokój
14,78
17,70
4. Pokój
12,44
16,40
5. Łazienka
4,52
7,10
6. Garderoba
3,47
3,90
Razem
60,38
73,47

Podobne projekty (2168)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 184 NEW LUA1393
APS 184 NEW
Dodano!
Dodano!
132,20 m²
4
2
1

4 149 zł

4 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 60 dG WAC1028
Domidea 60 dG
Dodano!
Dodano!
125,43 m²
4
3
1

5 604 zł

5 904 zł

Tooltip

Cena regularna

5 604 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 289 LUA1386
APS 289
Dodano!
Dodano!
125,70 m²
4
2
1

4 699 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Vincent 4 WOF1271
Vincent 4
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

4 899 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 50 d40 w2 WAC1009
Domidea 50 d40 w2
Dodano!
Dodano!
122,60 m²
4
3
1

5 604 zł

5 904 zł

Tooltip

Cena regularna

5 604 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 755 G2 w1 KRZ1107
NewHouse 755 G2 w1
Dodano!
Dodano!
123,43 m²
4
2
2

5 490 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Party WAH1344
Party
Dodano!
Dodano!
137,78 m²
4
3
2

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ajaks 6 B WOE1219
Ajaks 6 B
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena

Autor: GALERIADOMOW.PL

129,26 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,10 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

133,02 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

687,50 m³

Powierzchnia dachu

206,46 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,17 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,65 m

Min. długość działki
Tooltip

17,20 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Modrzewiowej 15

Gotowy projekt domu z użytkowym poddaszem, pojedynczym garażem i dachem dwuspadowym, ustawionym kalenicą równolegle do drogi. Część dzienną tworzą duży, przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią ulokowaną w przeszklonym wykuszu. Całość przestrzeni uzupełnia otwarta kuchnia. Na taras otoczony oryginalną pergolą prowadzą przesuwne drzwi, co pozwala na szybką komunikację z zieloną strefą ogrodu. Ciekawym rozwiązaniem jest duża spiżarnia, w której przechowamy domowe przetwory i inne artykuły żywnościowe. Pozostałe elementy parteru to dodatkowy pokój, łazienka, pralnia i kotłownia, umieszczona za garażem. Na poddaszu zaprojektowano 3 sypialnie, łazienkę i garderobę. Każdy pokój jest na tyle duży, by zapewnić komfort wypoczynku i odpowiednią przestrzeń do nauki dla dzieci. Budynek projektowany w technologii tradycyjnej, murowanej, z ogrzewaniem gazowym. Dodatkowo, opcjonalnie można zastosować wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz instalację solarną, gdyż projekt zawiera te nowoczesne rozwiązania. Dom jest łatwy w realizacji, szybki w budowie, energooszczędny i ekonomiczny w użytkowaniu. Doskonałe rozwiązanie dla dużej rodziny, która lubi przestrzeń, komfort i doceni nowoczesną stylistykę architektoniczną.