👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Dom przy Makowej 4 KRK1275

1. Wiatrołap
4,06
2. Hall
6,83
3. Spiżarnia
1,36
4. Kuchnia
14,08
5. Pokój dzienny
29,41
6. Korytarz
10,94
7. Łazienka
4,54
8. Pokój
13,64
9. Pokój
13,64
10. Pokój
18,26
11. Wc
2,23
12. Łazienka
4,06
13. Kotłownia
11,87
14. Garaż dwustanowiskowy
35,57
Razem
170,49
170,49

Pow. użytkowa

123,05 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

7,02 m

Powierzchnia zabudowy

227,21 m²

Min. szer. i dł. działki

27,3 x 21,05 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Makowej 4 - KRK1275

ikona 123,05 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 170,49 m²

Projekt domu przy Makowej 4 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,06
2. Hall
6,83
3. Spiżarnia
1,36
4. Kuchnia
14,08
5. Pokój dzienny
29,41
6. Korytarz
10,94
7. Łazienka
4,54
8. Pokój
13,64
9. Pokój
13,64
10. Pokój
18,26
11. Wc
2,23
12. Łazienka
4,06
13. Kotłownia
11,87
14. Garaż dwustanowiskowy
35,57
Razem
170,49
170,49

Podobne projekty (1213)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 KRZ1147
NewHouse 771
Dodano!
Dodano!
133,61 m²
4
2
2

5 890 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kordian (1613) KRD2763
Kordian (1613)
Dodano!
Dodano!
133,30 m²
4
2
2

4 490 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w1 KRZ1150
NewHouse 771 w1
Dodano!
Dodano!
133,61 m²
4
2
2

5 890 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 36 wariant 02 KRX1109
HomeKoncept 36 wariant 02
Dodano!
Dodano!
132,62 m²
3
2
2

5 990 zł

6 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 841 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 11 KRK1707
Dom przy Rubinowej 11
Dodano!
Dodano!
124 m²
3
2
1

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski wariant B WAH1990
Parterowy wąski wariant B
Dodano!
Dodano!
125,53 m²
3
2
1

6 790 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom na szerokiej 3 WAH2045
Dom na szerokiej 3
Dodano!
Dodano!
134,81 m²
4
3
2

6 650 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 264 ECO LUA1685
APS 264 ECO
Dodano!
Dodano!
134,20 m²
4
2
2

4 949 zł

5 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 949 zł najniższa cena

Autor: GALERIADOMOW.PL

123,05 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

227,21 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

746,60 m³

Powierzchnia dachu

299,26 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

7,02 m

Min. szerokość działki
Tooltip

27,30 m

Min. długość działki
Tooltip

21,05 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 25°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Makowej 4

Dom Dom przy Makowej 4 został stworzony na wzór popularnego projektu Dom przy Makowej. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Makowej 4 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Dom przy Makowej 4 to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Dzięki otwartej kuchni wnętrze domu zyskuje na przestronności. Jest to także rozwiązanie w pełni funkcjonalne, pozwalające na integrację domowników. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.