Projekt Dom przy Klonowej KRK1085

Cena projektu: 2 575 zł 2 375 zł Oszczędzasz 200 złOferta ważna do 21 sierpnia 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
95,9 m²
Min. szer. działki
21,2 m
Wysokość budynku
6,6 m
Pow. zabudowy
130,1 m²
Kubatura
430 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
195 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Dom przy Klonowej jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, przez co jest tani w budowie. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Dom przy Klonowej to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Klonowej - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,2 m²
2 hall
7,1 m²
3 korytarz
4,7 m²
4 kotłownia
4,2 m²
5 łazienka
4,5 m²
6 pokój
10 m²
7 pokój
14,4 m²
8 pokój
10 m²
9 pokój dzienny
26,6 m²
10 kuchnia
13,4 m²
11 spiżarnia
2 m²
razem
100,1 m²

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom przy Klonowej na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Dom przy Klonowej
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

138 684 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
37 514 zł

stan surowy otwarty
84 881 zł

stan surowy zamknięty
16 289 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: technologia murowana 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: technologia murowana 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 30°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Galeria Domów arch. Paweł Boduch

Opinie mieszkańców domu Dom przy Klonowej

Zdjęcie profilowe mapsek2
mapsek2
Wybraliśmy projekt domu Dom przy Klonowej KRK1085, ponieważ wydał nam się najbardziej odpowiedni dla nas, gdyż spełniał wszystkie nasze wymagania i potrzeby. Ważna również była wielkość domu, gdyż szukaliśmy projektu, który nie będzie obciążał nas zbytnio finansowo. Zależało nam także na trzech pokojach i salonie połączonym z kuchnią. Cała budowa przebiegła bardzo sprawnie, fachowcy nie mieli także problemu z odczytem projektu domu Dom przy Klonowej KRK1085, ponieważ był bardzo przejrzysty. Ogrzewanie mamy gazowe i na razie jesteśmy z niego bardzo zadowoleni- zarówno z użytkowania, jak i z kosztów, które generuje. Nasz dom jest bardzo dobrze ocieplony, więc myślę, że nie będzie w przyszłości kłopotów finansowych z tego powodu. Modyfikacje w projekcie oczywiście były nieuniknione. Postanowiliśmy zrobić belkę stropową, a zamiast jednego komina, postawiliśmy słup żelbetowy. Powiększyliśmy również łazienkę o szerokość komina. Więcej zmian nie wprowadzaliśmy. Pomieszczenia są bardzo dobrze przemyślane, więc przy takim rozmieszczeniu ich użytkowanie to sama przyjemność. Mieszkamy w trójkę, więc miejsca mamy dużo. Naszym sukcesem w budowie domu jest przede wszystkim sama realizacja tego projektu. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów.. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru, gdyż mamy miejsce na przyjmowanie gości. a pomieszczenia są bardzo jasne i przytulne. Polecam projekt domu parterowego Dom przy Klonowej KRK1085. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom przy Klonowej

  – 0 głosów

Projekt Dom przy Klonowej należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom przy Klonowej

Projekt domu Dom przy Klonowej 5 -200

Projekt domu Dom przy Klonowej 2 -200

Projekty podobne do Dom przy Klonowej KRK1085

Projekt domu Tomaszek III Novum [A1] -110

Projekt domu Dom na Dębowej -670

Dom na Dębowej

93,43 m²

Projekt domu KA21

KA21

103,56 m²

Projekt domu uA1 -399

uA1

99,32 m²

Projekt domu Tomaszek III Novum bez garażu [B] -110

Projekt domu Benedykt

Benedykt

99,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych