Projekt Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224

Cena projektu: 2 910 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
132,9 m²
Min. szer. działki
18,1 m
Wysokość budynku
8,63 m
Pow. zabudowy
106,25 m²
Kubatura
606,46 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
172,5 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)

Opis projektu

Budynek Dom przy Cyprysowej 7 został stworzony na wzór popularnego projektu Dom przy Cyprysowej. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Cyprysowej 7 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Dom przy Cyprysowej 7 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Dużym plusem kuchni zamkniętej na salon jest wyraźny podział pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy w spokoju mogą realizować swoją kucharską pasję. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Cyprysowej 7 - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,45 m²
2 hall
6,34 m²
3 spiżarnia
1,32 m²
4 kuchnia
11,42 m²
5 pokój dzienny
27,46 m²
6 pokój
14,62 m²
7 pom. gospodarcze
2,57 m²
8 łazienka
3,97 m²
9 kotłownia
4,86 m²
razem
77,01 m²

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Cyprysowej 7 - Rzut poddasza

1 korytarz + schody
10,15 m²
2 łazienka
10,56 m² (12,87 m²)
3 pokój
14,7 m² (18,61 m²)
4 pokój
15,2 m² (20,83 m²)
5 pokój
12,71 m² (16,1 m²)
razem
63,32 m² (78,56 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom przy Cyprysowej 7 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Dom przy Cyprysowej 7
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
48 162 zł

stan surowy otwarty
156 492 zł

stan surowy zamknięty
33 396 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

238 050 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - blacha.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: GALERIADOMOW.PL

Opinie mieszkańców domu Dom przy Cyprysowej 7

Zdjęcie profilowe Przy Cyprysowej 7
Przy Cyprysowej 7

Zdecydowaliśmy się na realizację projektu Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224, ponieważ w całości nam odpowiadał. Jego metraż oraz liczba uwzględnionych w nim pokoi jest dostosowana do potrzeb naszej rodziny. Mamy z mężem trzech synów, więc spodobało nam się to, że na poddaszu znajdują się trzy sypialnie. Ponadto, układ pomieszczeń został w tym przypadku naprawdę dobrze zaplanowany.

Postawienie oraz wykończenie budynku odbyło się bez jakichkolwiek problemów. Fachowcy nie mieli żadnych zastrzeżeń do projektu, a cała realizacja trwała dosyć krótko. Wszystko udało nam się wykonać w przeciągu jednego roku. Jestem również zadowolona z kosztów inwestycji, gdyż dzięki własnej pracy, którą włożyliśmy w budowę, były one stosunkowo niskie.

Wszystko wykonaliśmy zgodnie z zaleceniami projektu i nie wprowadzaliśmy do niego żadnych zmian. Dom został dobrze ocieplony, dzięki czemu jest ekonomiczny i świetnie utrzymuje temperaturę. Ogrzewamy przy użyciu węgla oraz drewna, a zużycie opału w sezonie zimowym jest naprawdę nieduże.

Jesteśmy 5-osobową rodziną, więc powierzchnia naszego domu w pełni nas satysfakcjonuje. Myślę, że to optymalne rozwiązanie dla takiej ilości domowników. Sądzę, że większa rodzina również by się zmieściła, ale wtedy nie byłoby takiego komfortu mieszkania. Obecnie ja wraz z mężem i każdy z naszych synów mamy swoje, osobne sypialnie.

Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224. Nie mieliśmy potrzeby wprowadzania do niego żadnych modyfikacji, a funkcjonalny układ pomieszczeń spełnia nasze oczekiwania. Polecam i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe EDyt@72
EDyt@72
Ze względu na to, iż posiadamy dosyć wąską działkę, wybór odpowiedniego projektu był naszym przypadku nieco ograniczony. Spośród tych, które posiadały odpowiednie wymiary najbardziej spodobał nam się projekt Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224. Uwzględniona w nim ilość pokoi odpowiadała potrzebom naszej rodziny, a układ pomieszczeń wydał nam się bardzo funkcjonalny. Oprócz tego, zewnętrzny wygląd budynku wyjątkowo przypadł nam do gustu.

Podczas budowy nie natrafiliśmy na żadne komplikacje i wszystko odbyło się zgodnie z planem. W listopadzie 2013 r. wykonaliśmy fundamenty, które następnie zostawiliśmy przez zimę. W następnym roku rozpoczęliśmy murowanie ścian, a w lipcu 2014 r. wstawialiśmy okna i przykrywaliśmy dach. Pod koniec września zaczęliśmy wykonywanie prac wykończeniowych, jednak nie mieliśmy potrzeby, aby bardzo się z tym śpieszyć. W lipcu 2015 r. wprowadziliśmy się do nowego domu, więc cała inwestycja zajęła nam łącznie niecałe dwa lata.

Budynek został wymurowany z bloczków z betonu komórkowego, zaś na dachu zgodnie z projektem, zastosowaliśmy blachę na tzw. rąbek stojący. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 15 cm warstwą styropianu. Muszę jednak przyznać, iż decydując się na taką realizację, należy liczyć się z nieco większymi kosztami niż oszacował projektant. Inwestycja w stanie „pod klucz” wyniosła ok. 280 tys. zł.

Dom ogrzewamy za pomocą pieca gazowego, jak i tradycyjnego kotła na paliwo stałe, w którym dogrzewamy w razie potrzeby. Rachunki za gaz w formie zaliczek to ok 300 zł za dwa miesiące, a dopłata po sezonie grzewczym wyniosła ok. 1000 zł. Uważam, że jak na dom o takim metrażu, koszty jego ogrzania są całkiem korzystne, tym bardziej, że wewnątrz utrzymujemy dosyć wysoką temperaturę.

Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 7 nanieśliśmy kilka modyfikacji. Postanowiliśmy nieco podnieść ściankę kolankową, dzięki czemu skosy w górnych pokojach nie są tak niskie. Dodatkowo, powiększyliśmy kotłownię kosztem części wiatrołapu. Świetnym pomysłem było wstawienie okna dachowego nad klatką schodową. Jest ona obecnie bardzo dobrze doświetlona i szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom. Dwa przeszklenia w kuchni uniemożliwiają wstawienie w niej dużej ilości wiszących szafek. Z tego względu zdecydowaliśmy się zamknąć ją na strefę wypoczynkową, a na nowo powstałej ściance zawiesiliśmy meble. Myślę jednak, że jeśli ktoś nie potrzebuje ich tak wiele, otwarta kuchnia będzie dobrym pomysłem. Oryginalnie w salonie znajduje się potrójne okno tarasowe, jednak my postanowiliśmy nieco zmniejszyć jego wymiary. Salon usytuowany jest po bardzo słonecznej stronie, więc w dalszym ciągu od rana do wieczora mamy w nim jasno, a dzięki wprowadzonej zmianie uzyskaliśmy więcej miejsca na wstawienie jadalnianego stołu.

Uważam, że projekt został dobrze przemyślany i inne jego modyfikacje nie są konieczne. Jedyne moje zastrzeżenia dotyczą wewnętrznych otworów drzwiowych, gdyż w większości pomieszczeń drzwi znajdują się zbyt blisko bocznej ściany. Z racji tego ich wykończenie było nieco utrudnione, gdyż takie rozwiązanie nie pozwala na zamontowanie gotowych, nakładanych futryn. Na szczęście poradziliśmy sobie z tym stosując listwy.

Wybór projektu Dom przy Cyprysowej 7 okazał się dla nas świetną decyzją. Nasz nowy dom jest funkcjonalny i w całości spełnia nasze oczekiwania. Za sprawą dużych okien kuchnia jest jasna i wspaniale wygląda. Uwzględniona przy niej spiżarka to naprawdę praktyczne rozwiązanie. Sporych rozmiarów łazienka na poddaszu jest bardzo komfortowa i wywiera ogromne wrażenie na odwiedzających nas gościach. To doskonałe miejsce do wypoczynku. Sypialnie w pełni nas satysfakcjonują - są duże i wygodne w umeblowaniu. Dom bardzo podoba mi się również pod względem wizualnym. Bryła doskonale się prezentuje, a potrójne okna nadają jej wyjątkowego charakteru. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe marney
marney
Głównym czynnikiem mającym wpływ na naszą decyzje o wyborze projektu domu Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224 była uwzględniona w nim ilość pomieszczeń, ponieważ od początku zależało nam na domu o czterech niezależnych pokojach. Oprócz tego bardzo spodobały mi się duże wymiary kuchni i łazienki na poddaszu, a cały wewnętrzny układ wydał mi się funkcjonalnie przemyślany. 

Nasza realizacja przebiegła naprawdę sprawnie, a fachowcy dobrze poradzili sobie z wykonaniem powierzonych prac. Co prawda zauważyli w dokumentacji technicznej dwa nie do końca trafione rozwiązania, ale na szczęście były to drobne nieścisłości i współpracujący z nami kierownik budowy z łatwością sobie z tym poradził. Wszystko odbyło się w bardzo krótkim czasie, gdyż postawienie oraz całościowe wykończenie domu zajęło nam zaledwie rok. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm, a strop tradycyjnie wylaliśmy betonem. Projekt nie uwzględniał deskowania więźby, aczkolwiek my postanowiliśmy je zastosować. Następnie deski pokryliśmy folią dachową i blachodachówką. 

Muszę przyznać, iż koszty inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego były w naszym przypadku wyższe niż oszacowane w kosztorysie. Nie jestem jednak w stanie stwierdzić czy wynikało to z niedokładności uwzględnionych w nim wyliczeń, czy też dodatkowych rozwiązań jakie zastosowaliśmy np. aby fundamenty na naszym gruncie były odpowiednio osadzone, kierownik budowy zalecił wsadzenie w nie stalowych podpór. Myślę jednak, że niezależnie od rodzaju budowy zawsze warto wziąć pod uwagę możliwość pojawienia się odchyleń od pierwotnie wyliczonej kwoty. Na jakimś etapie może wystąpić niespodziewana, niezależna od nas sytuacja wiążąca się z dodatkowymi wydatkami, dlatego myślę, że bezpieczniej jest od razu założyć nieco większe koszty. 

Funkcjonalny układ pomieszczeń uwzględniony w projekcie domu Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224 był główną przyczyną decyzji o jego realizacji, dlatego też właściwie w całości wykonaliśmy go zgodnie z oryginalną wersją. Jedynie salon wydał mi się nieco za mały, więc postanowiliśmy powiększyć go kosztem części znajdującego się obok pokoju. Była to jednak niewielka zmiana, gdyż polegała jedynie na przesunięciu jednej ścianki działowej. Wymiary górnej łazienki są na tyle duże, że z łatwością zmieściliśmy w niej pralkę. Z tego względu zdecydowaliśmy się nie wykonywać pralni pod schodami, a w tym miejscu zrobiliśmy praktyczną garderobę. 

Obecny układ naszego domu nam odpowiada, jednak jest on dosyć elastyczny i każdy inwestor może dostosować go do indywidualnych potrzeb. Hall jest bardzo przestronny, ale jeśli ktoś nie potrzebuje aż tak dużego przedsionka, dobrym pomysłem będzie przyłączenie części jego powierzchni do innych pomieszczeń. Podobnie sprawa ma się z oknami w salonie. Duże przeszklenia dla jednych mogą być zaletą, a dla innych wadą. Spore okna sprawiają, że część dzienna jest jasna, ciepła i bardzo słoneczna, ale z drugiej strony ograniczają one miejsce na ścianie np. na powieszenie telewizora. Na etapie adaptacji warto więc zastanowić się nad tym, na czym bardziej nam zależy. Osobiście jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224. Co prawda, na chwilę obecną nieco brakuje mi strychu do przechowywania, ale poza tym w nowym domu dostrzegam same plusy. Wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe marney
marney
Głównym czynnikiem mającym wpływ na naszą decyzje o wyborze projektu domu Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224 była uwzględniona w nim ilość pomieszczeń, ponieważ od początku zależało nam na domu o czterech niezależnych pokojach. Oprócz tego bardzo spodobały mi się duże wymiary kuchni i łazienki na poddaszu, a cały wewnętrzny układ wydał mi się funkcjonalnie przemyślany.

Nasza realizacja przebiegła naprawdę sprawnie, a fachowcy dobrze poradzili sobie z wykonaniem powierzonych prac. Co prawda zauważyli w dokumentacji technicznej dwa nie do końca trafione rozwiązania, ale na szczęście były to drobne nieścisłości i współpracujący z nami kierownik budowy z łatwością sobie z tym poradził. Wszystko odbyło się w bardzo krótkim czasie, gdyż postawienie oraz całościowe wykończenie domu zajęło nam zaledwie rok. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm, a strop tradycyjnie wylaliśmy betonem. Projekt nie uwzględniał deskowania więźby, aczkolwiek my postanowiliśmy je zastosować. Następnie deski pokryliśmy folią dachową i blachodachówką.

Muszę przyznać, iż koszty inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego były w naszym przypadku wyższe niż oszacowane w kosztorysie. Nie jestem jednak w stanie stwierdzić czy wynikało to z niedokładności uwzględnionych w nim wyliczeń, czy też dodatkowych rozwiązań jakie zastosowaliśmy np. aby fundamenty na naszym gruncie były odpowiednio osadzone, kierownik budowy zalecił wsadzenie w nie stalowych podpór. Myślę jednak, że niezależnie od rodzaju budowy zawsze warto wziąć pod uwagę możliwość pojawienia się odchyleń od pierwotnie wyliczonej kwoty. Na jakimś etapie może wystąpić niespodziewana, niezależna od nas sytuacja wiążąca się z dodatkowymi wydatkami, dlatego myślę, że bezpieczniej jest od razu założyć nieco większe koszty.

Funkcjonalny układ pomieszczeń uwzględniony w projekcie domu Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224 był główną przyczyną decyzji o jego realizacji, dlatego też właściwie w całości wykonaliśmy go zgodnie z oryginalną wersją. Jedynie salon wydał mi się nieco za mały, więc postanowiliśmy powiększyć go kosztem części znajdującego się obok pokoju. Była to jednak niewielka zmiana, gdyż polegała jedynie na przesunięciu jednej ścianki działowej. Wymiary górnej łazienki są na tyle duże, że z łatwością zmieściliśmy w niej pralkę. Z tego względu zdecydowaliśmy się nie wykonywać pralni pod schodami, a w tym miejscu zrobiliśmy praktyczną garderobę.

Obecny układ naszego domu nam odpowiada, jednak jest on dosyć elastyczny i każdy inwestor może dostosować go do indywidualnych potrzeb. Hall jest bardzo przestronny, ale jeśli ktoś nie potrzebuje aż tak dużego przedsionka, dobrym pomysłem będzie przyłączenie części jego powierzchni do innych pomieszczeń. Podobnie sprawa ma się z oknami w salonie. Duże przeszklenia dla jednych mogą być zaletą, a dla innych wadą. Spore okna sprawiają, że część dzienna jest jasna, ciepła i bardzo słoneczna, ale z drugiej strony ograniczają one miejsce na ścianie np. na powieszenie telewizora. Na etapie adaptacji warto więc zastanowić się nad tym, na czym bardziej nam zależy. Osobiście jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224. Co prawda, na chwilę obecną nieco brakuje mi strychu do przechowywania, ale poza tym w nowym domu dostrzegam same plusy. Wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom przy Cyprysowej 7

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Arkoarek buduje ten dom  30.01.2019 23:26: Długo poszukiwany projekt i ten najbardziej mi się spodobał W projekcie zmieniłem układ pomieszczeń z przodu mam pokój a z tyłu łazienkę i kotłownię i bardziej otwartą kuchnie bez schowka Dom wybudowałem z Solbetu stropy żelbeton dach deskowanie pełne Dom wybudowałem sam z pomocą synów i żony wszystko od podstaw fundamenty ściany stropy więźba dachowa papa Materiały kupowałem zimą kiedy były tańsze drewno z własnego lasu łączny koszt stanu surowego otwartego 40 tyś i ok 3 m-ce mojej pracy Wiec mam satysfakcję że każdy element nawet najmniejszy tego domu trzymałem w ręku Przygotowuję się montażu okien instalacji i tynków i ocieplenia i pokrycia blachą dachu Jeszcze troszkę to potrwa ale zbuduję ten dom sam od podstaw do końca myślę że koszt max 100-120 tyś plus własna praca Polecam ten projekt prosty łatwy dużo możliwości aranżacji i tani w budowie Jeśli ktoś potrafi nie być rozrzutnym to miło można się zaskoczyć na koniec

Projekt Dom przy Cyprysowej 7 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom przy Cyprysowej 7

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 P

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K4 3D iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 100 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 P

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 27

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 57 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 P

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 34 long

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 52

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 27 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 33

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K6

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 K2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 43

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 50

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K5

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 36 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 K

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 DN

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 53 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 29

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 32

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 42

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 101 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 59 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 60 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 58 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 36

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 34

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 K

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 3

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 28

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 52 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 6

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 30

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 8

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 9

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 24

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 56

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 55

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 35

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 41

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 19

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 25

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 10

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 44

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 23

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 54

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 53

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 47

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 38

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K3

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S1

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 40

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 31

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 17

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 21

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 11

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 5

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 4

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 46

Projekt domu Dom przy Cyprysowej

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 16

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 45

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 22

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 18

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 37

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S3

Projekty podobne do Dom przy Cyprysowej 7 KRK1224

Projekt domu Diona Mała -100 3D

Diona Mała

125,14 m²

Projekt domu Ares 4 -200 3D

Ares 4

134,6 m²

Projekt domu Prosty -730 3D iDesigner

Prosty

137,81 m²

Projekt domu Dom przy Oliwkowej NH

Projekt domu Lungo 3 -300

Lungo 3

129,44 m²

Projekt domu Blanka

Blanka

127,24 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych