👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Dom przy Alabastrowej 9 KRK1324

1. Wiatrołap
3,68
2. Spiżarnia
1,18
3. Pomieszczenie gospodarcze
1,99
4. Kuchnia
11,12
5. Pokój dzienny
25,59
6. Hall
6,03
7. Pokój
10,57
8. Łazienka
3,92
9. Kotłownia
10,47
10. Garaż jednostanowiskowy
20,72
Razem
95,27
95,27

pomieszczenia
podłogi
11. Korytarz + schody
9,88
9,88
12. Pokój
14,32
17,02
13. Garderoba
5,16
6,97
14. Łazienka
8,44
9,07
15. Pokój
16,57
19,01
16. Pokój
13,54
17,22
Razem
67,91
79,17
17. Taras
23,43

Pow. użytkowa

130 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,01 m

Powierzchnia zabudowy

126,26 m²

Min. szer. i dł. działki

22,95 x 22,95 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Alabastrowej 9 - KRK1324

ikona 130 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 95,27 m²

Projekt domu przy Alabastrowej 9 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,68
2. Spiżarnia
1,18
3. Pomieszczenie gospodarcze
1,99
4. Kuchnia
11,12
5. Pokój dzienny
25,59
6. Hall
6,03
7. Pokój
10,57
8. Łazienka
3,92
9. Kotłownia
10,47
10. Garaż jednostanowiskowy
20,72
Razem
95,27
95,27

Poddasze - 67,91 m²

Projekt domu przy Alabastrowej 9 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
11. Korytarz + schody
9,88
9,88
12. Pokój
14,32
17,02
13. Garderoba
5,16
6,97
14. Łazienka
8,44
9,07
15. Pokój
16,57
19,01
16. Pokój
13,54
17,22
Razem
67,91
79,17
17. Taras
23,43

Podobne projekty (2107)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Jaskółka 5 z garażem XL WRL1061
Jaskółka 5 z garażem XL
Dodano!
Dodano!
119,70 m²
4
2
1

5 299 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 184 NEW LUA1393
APS 184 NEW
Dodano!
Dodano!
132,20 m²
4
2
1

4 699 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 60 dG WAC1028
Domidea 60 dG
Dodano!
Dodano!
125,43 m²
4
3
1

5 904 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 50 d40 w4 WAC1010
Domidea 50 d40 w4
Dodano!
Dodano!
126,70 m²
4
3
1

5 904 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 289 LUA1386
APS 289
Dodano!
Dodano!
125,70 m²
4
2
1

5 399 zł

Zdjęcie 1 projektu Oberon 2 WOE1206
Oberon 2
Dodano!
Dodano!
135,55 m²
5
2
1

4 499 zł

Zdjęcie 1 projektu Vincent 4 WOF1271
Vincent 4
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

5 099 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 50 d40 w2 WAC1009
Domidea 50 d40 w2
Dodano!
Dodano!
122,60 m²
4
3
1

5 904 zł

Autor: GALERIADOMOW.PL

130 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

126,26 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

674,10 m³

Powierzchnia dachu

177,38 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,01 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,95 m

Min. długość działki
Tooltip

22,95 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Alabastrowej 9

Dom Dom przy Alabastrowej 9 został stworzony na wzór znanego projektu Dom przy Alabastrowej. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Alabastrowej 9 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Dom przy Alabastrowej 9 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Otwarta kuchnia to idealne miejsce spotkań rodzinnych i ze znajomymi. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.