Sprawdź

Projekt domu Dom 102 BBF1001

podłogi
1. Hall
14,10
2. Łazienka
3,90
3. Korytarz
6,60
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,90
5. Garaż dwustanowiskowy
47,50
6. Pokój
11,50
7. Pokój
13,60
8. Pokój
14,60
9. Łazienka
4,70
10. Pokój dzienny
28,50
11. Jadalnia
10,30
12. Kuchnia
10,60
Razem
169,80
169,80

Pow. użytkowa

118,40 m²

Kąt dachu

28°

Wysokość budynku

5,96 m

Powierzchnia zabudowy

202,60 m²

Min. szer. i dł. działki

24,2 x 24,75 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom 102 - BBF1001

ikona 118,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 169,80 m²

Projekt domu 102 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
14,10
2. Łazienka
3,90
3. Korytarz
6,60
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,90
5. Garaż dwustanowiskowy
47,50
6. Pokój
11,50
7. Pokój
13,60
8. Pokój
14,60
9. Łazienka
4,70
10. Pokój dzienny
28,50
11. Jadalnia
10,30
12. Kuchnia
10,60
Razem
169,80
169,80

Podobne projekty (1593)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 10 KRK1711
Dom przy Rubinowej 10
Dodano!
Dodano!
107,76 m²
3
2
1

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 197 zł

5 497 zł

Tooltip

Cena regularna

5 197 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 138 ABP1042
Planujdom 138
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
3
2
1

3 990 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 143 ABP1037
Planujdom 143
Dodano!
Dodano!
120,96 m²
3
2
1

3 890 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 31 KRK1628
Dom przy Bukowej 31
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
2

3 890 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

3 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 28 bis KRK1616
Dom przy Przyjemnej 28 bis
Dodano!
Dodano!
125,33 m²
3
2
2

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kornelia Nano (1930) KRD3069
Kornelia Nano (1930)
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski 2 wariant B WAH1989
120,59 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena

118,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

202,60 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

28°

Wysokość budynku
Tooltip

5,96 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,20 m

Min. długość działki
Tooltip

24,75 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 25 cm, styropian 15 cm. Ściany wewnętrzne nośne: pustak ceramiczny 25 cm. Ściany wewnętrzne działowe: cegła kratówka 12 cm. Strop: podwieszany, płyta g-k. Konstrukcja dachu: drewniana. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Elewacje: tynk mineralny cienkowarstwowy.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²

Opis projektu domu
Dom 102

Projekt Dom 102 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Dom 102 to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Większa rodzina z pewnością doceni fakt, że w domu znajdują się dwie w pełni funkcjonalne łazienki. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.