Projekt domu Daniel WRX1045

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
166,2 m²
Min. szer. działki
24,3 m
Wysokość budynku
6,3 m
Pow. zabudowy
265,8 m²
Kubatura
582 m³
Kąt nach. dachu
20°
Pow. dachu
282 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Daniel to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Daniel to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Kuchnia zamknięta daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, gdyż jej styl nie musi dorównywać stylowi salonu. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Sporym atutem projektu jest uwzględniona w nim praktyczna garderoba, która minimalizuje potrzebę posiadania w pokojach dużych szaf, dzięki czemu są one bardziej przestronne. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Daniel - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,3 m²
2 hall
12,1 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
45,7 m²
4 kuchnia
12,7 m²
5 wc
2,9 m²
6 garderoba
2,5 m²
7 korytarz
14,3 m²
8 łazienka
9,7 m²
9 pokój
19,3 m²
10 pokój
19,3 m²
11 pokój
23,2 m²
12 kotłownia
7,3 m²
13 garaż dwustan.
34,9 m²
razem
208,2 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Daniel na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Daniel

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

179 114 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe; ściany zewnętrzne: wielowarstwowe. Ściany wewnętrzne: nośne-bloczki z bet. komórkowego; działowe: bloczki z bet. komórkowego lub lekkie ścianki z płyt G-K. Strop: drewniany. Elewacje: tynk strukturalny, płytki klinkierowe lub kamień cięty. Pokrycie dachu: blachodachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Recenzje projektu Daniel

  – 0 głosów

Projekt domu Daniel należy do kategorii

Projekty podobne do Daniel WRX1045

Projekt domu Rodzinny 1 -1200 3D

Rodzinny 1

163 m²

Projekt domu Walencja DCB49

Walencja DCB49

153,03 m²

Projekt domu Walencja II DCB49a

Walencja II DCB49a

152,56 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych