Sprawdź

Projekt domu Dąbki KRP1150

1. Wiatrołap
4,81
2. Pokój
2,99
3. Łazienka
10,18
4. Kuchnia
5,98
5. Jadalnia
7,19
6. Pokój
24,95
7. Komunikacja
12,44
Razem
68,54
68,54

Pow. użytkowa

68,54 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

6,55 m

Powierzchnia zabudowy

92 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Dąbki - KRP1150

ikona 68,54 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 68,54 m²

Projekt domu Dąbki - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,81
2. Pokój
2,99
3. Łazienka
10,18
4. Kuchnia
5,98
5. Jadalnia
7,19
6. Pokój
24,95
7. Komunikacja
12,44
Razem
68,54
68,54

Podobne projekty (450)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sensowny 3 WAH2041
Sensowny 3
Dodano!
Dodano!
71,18 m²
3
1
0

4 840 zł

6 050 zł

Tooltip

Cena regularna

4 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kajtek WAH1240
Kajtek
Dodano!
Dodano!
65,77 m²
2
2
0

4 496 zł

5 620 zł

Tooltip

Cena regularna

4 496 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Oban III LMB96b WRB1624
Oban III LMB96b
Dodano!
Dodano!
68,15 m²
2
1
0

3 990 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 179 ABP1019
Planujdom 179
Dodano!
Dodano!
67,04 m²
2
1
0

3 480 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kasia WAH2008
Kasia
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
0

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Jupiter GDE1119
Jupiter
Dodano!
Dodano!
71,39 m²
3
2
0

4 350 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kasia 2 WAH2013
Kasia 2
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
1

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Zosia WAH1267
Zosia
Dodano!
Dodano!
70,48 m²
3
2
0

5 000 zł

6 250 zł

Tooltip

Cena regularna

5 000 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

68,54 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

92 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

6,55 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18 m

Opis szczegółowy

<b>Ściany zewnętrzne:</b><br>Pustaki ceramiczne, styropian, tynk<br><b>Ściany wewnętrzne:</b><br>Pustaki ceramiczne, tynk<br><b>Strop(y):</b><br>Żelbetowy(e)<br><b>Więźba dachowa:</b><br>Drewniana<br><b>Pokrycie dachu:</b><br>Dachówka ceramiczna lub blachodachówka

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Vista Smart 80 HHT1022
69,20 m²
3
Stan deweloperski brutto
390 830 zł 5 648 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 50 HHT1005
67,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
385 800 zł 5 701 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-2 HDH1005
66,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
557 820 zł 8 397 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Edge Smart 90 HHT1025
71,68 m²
3
Stan deweloperski brutto
452 995 zł 6 320 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-1 HDH1004
64,87 m²
2
Stan deweloperski brutto
540 864 zł 8 338 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 90 HHT1019
73,45 m²
2
Stan deweloperski brutto
428 600 zł 5 318 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 90 HHT1021
74 m²
3
Stan deweloperski brutto
379 527 zł 5 129 zł/m²

Opis projektu domu
Dąbki

Budynek parterowy, dwa pokoje + salon, w salonie kominek z możliwością rozprowadzenia ciepła