👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu D 85 JAROSŁAW murowany(duplikat) WAI1103

podłogi
1. Pokój dzienny
22,60
2. Kuchnia
11,60
3. Wiatrołap
2,60
4. Hall
2,80
5. Łazienka
3,30
6. Pom.techniczne
2,30
7. Korytarz
4,80
8. Pokój sypialny
12,80
9. Pokój
10,60
10. Pom. na opał
4,70
11. Garaż
18
Razem
96,10
96,10

Pow. użytkowa

96,10 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

5,12 m

Powierzchnia zabudowy

131,50 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

D 85 JAROSŁAW murowany(duplikat) - WAI1103

ikona 96,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona1
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 96,10 m²

Projekt domu D 85 JAROSŁAW murowany(duplikat) - rzut parteru, dom liczy 1 pokoje, 1 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
22,60
2. Kuchnia
11,60
3. Wiatrołap
2,60
4. Hall
2,80
5. Łazienka
3,30
6. Pom.techniczne
2,30
7. Korytarz
4,80
8. Pokój sypialny
12,80
9. Pokój
10,60
10. Pom. na opał
4,70
11. Garaż
18
Razem
96,10
96,10

Podobne projekty (1574)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 49 KRK1666
Dom przy Bukowej 49
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 590 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom na Dębowej WAH1928
Dom na Dębowej
Dodano!
Dodano!
93,43 m²
3
2
0

6 590 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 14 KRK1719
Dom przy Rubinowej 14
Dodano!
Dodano!
95 m²
3
2
0

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 26 KRK1607
Dom przy Bukowej 26
Dodano!
Dodano!
95 m²
3
2
0

3 890 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Trufla plus WOF1287
Trufla plus
Dodano!
Dodano!
89,64 m²
3
2
0

4 099 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 43 KRK1662
Dom przy Bukowej 43
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Tebe 3 WOE1155
Tebe 3
Dodano!
Dodano!
94,38 m²
3
1
0

3 999 zł

Zdjęcie 1 projektu Mati BSE1273
Mati
Dodano!
Dodano!
99,95 m²
3
3
0

5 200 zł

Autor: Artinex

96,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

131,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

5,12 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,57 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm + styropian 12cm. Strop: drewniany. Konstrukcja dachu: drewniany, wiązar dachowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Elewacja: tynk cienkowarstwowy, na fragmentach ścian deski i płytki klinkierowe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
510 840 zł 5 331 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Prime Smart 120 HHT1033
95,36 m²
3
Stan deweloperski brutto
507 946 zł 5 263 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-7 HDH1014
95,07 m²
3
Stan deweloperski brutto
621 918 zł 6 542 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Budynek biurowy prefabrykowany DH110 HDH1011
94,18 m²
0
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 5 877 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH115 HDH1007
93,90 m²
2
Stan deweloperski brutto
564 678 zł 6 014 zł/m²

Opis projektu domu
D 85 JAROSŁAW murowany(duplikat)

Dom mieszkalny jednorodzinny z garażem, wolno stojący, budowany w technologii tradycyjnej lub w szkielecie drewnianym. Parter składa się z pokoju dziennego, dwóch pokoi sypialnych, kuchni, łazienki, sieni i dostępnego z niej bezpośrednio pomieszczenia technicznego, hallu oraz garażu i pomieszczenia na opał.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Do zamówienia zostanie dołączony pakiet poglądowych rysunków szczegółowych, pozwalających zapoznać się z projektem bez konieczności zrywania plomby z właściwej dokumentacji projektowej.

Społeczność projektu domu
D 85 JAROSŁAW murowany(duplikat) w budowie

Opinie o projekcie domu
D 85 JAROSŁAW murowany(duplikat)