Sprawdź

Projekt domu CZAPLA KSA1267

1. Wiatrołap
3,90
2. Wc
2,40
3. Hall + schody
10
4. Spiżarnia
2,50
5. Kuchnia
7,10
6. Pokój dzienny
28,90
Razem
54,80
54,80

podłogi
1. Hall
3,20
2. Łazienka
8,40
3. Pokój
11,10
4. Pokój
11,20
5. Pokój
8,40
Razem
42,30
42,30

Pow. użytkowa

97,10 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,41 m

Powierzchnia zabudowy

65,80 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

CZAPLA - KSA1267

ikona 97,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 54,80 m²

Projekt domu CZAPLA - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,90
2. Wc
2,40
3. Hall + schody
10
4. Spiżarnia
2,50
5. Kuchnia
7,10
6. Pokój dzienny
28,90
Razem
54,80
54,80

Poddasze - 42,30 m²

Projekt domu CZAPLA - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
3,20
2. Łazienka
8,40
3. Pokój
11,10
4. Pokój
11,20
5. Pokój
8,40
Razem
42,30
42,30

Podobne projekty (581)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Werbena WRN1509
Werbena
Dodano!
Dodano!
89,60 m²
4
2
0

3 695 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Malutki 2 BSA2218
Malutki 2
Dodano!
Dodano!
90,25 m²
3
2
0

5 649 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N27-BG KKG1022
N27-BG
Dodano!
Dodano!
89,86 m²
3
2
0

3 850 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu A-130 Dom lipowa szkieletowy BBD1221
93,80 m²
3
2
0

3 799 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 799 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D153BD - wersja drewniana WAI1484
D153BD - wersja drewniana
Dodano!
Dodano!
90,91 m²
4
2
0

4 449 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Grot - drewniany GDE1028
Grot - drewniany
Dodano!
Dodano!
87,82 m²
4
2
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kubuś GDE1035
Kubuś
Dodano!
Dodano!
89,82 m²
3
2
0

3 350 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Grot 2 - drewniany GDE1050
Grot 2 - drewniany
Dodano!
Dodano!
96,30 m²
3
2
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena

Autor: ArchTim

97,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

65,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,41 m

Min. szerokość działki
Tooltip

15,10 m

Opis szczegółowy

Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z cegły, ocieplone wełną mineralną. Ściany wewnętrzne nośne z cegły. Ściany wewnętrzne działowe z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie stalowym. Stropy gęstożebrowe. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
500 040 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Prime Smart 120 HHT1033
95,36 m²
3
Stan deweloperski brutto
507 946 zł 5 263 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-7 HDH1014
95,07 m²
3
Stan deweloperski brutto
621 918 zł 6 542 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²

Opis projektu domu
CZAPLA

Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym. Zaprojektowany w technologii tradycyjnej z ogólnie dostępnych materiałów budowlanych. Przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Wnętrze domu podzielono na dwie strefy funkcjonalne: wspólną i prywatną. Strefę wspólną stanowi obszerny salon, kuchnia ze spiżarnią oraz hall. Poddasze w całości tworzy strefę prywatną. Wydzielono tu trzy pokoje sypialne z ogólnie dostępną łazienką.