👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu WRD1317

1. Wiatrołap
4,90
2. Kotłownia
3,40
3. Hall + schody
12,10
4. Wc
1,60
5. Kuchnia
9,70
6. Pokój dzienny + jadalnia
30,60
7. Łazienka
7
8. Pokój
15,60
9. Pokój
9,90
10. Pokój
15,60
Razem
110,40
110,40

Pow. użytkowa

107 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

6,30 m

Powierzchnia zabudowy

136 m²

Min. szer. i dł. działki

20,2 x 19,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu - WRD1317

ikona 107 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 110,40 m²

Parter projektu Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu

1. Wiatrołap
4,90
2. Kotłownia
3,40
3. Hall + schody
12,10
4. Wc
1,60
5. Kuchnia
9,70
6. Pokój dzienny + jadalnia
30,60
7. Łazienka
7
8. Pokój
15,60
9. Pokój
9,90
10. Pokój
15,60
Razem
110,40
110,40

Podobne projekty (2021)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 49 KRK1666
Dom przy Bukowej 49
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 090 zł

3 590 zł

Tooltip

Cena regularna

3 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 212 ABP1002
Planujdom 212
Dodano!
Dodano!
112,68 m²
3
2
0

4 390 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 43 KRK1662
Dom przy Bukowej 43
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 190 zł

3 690 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mahoń 4 BSA2374
Mahoń 4
Dodano!
Dodano!
111,60 m²
3
1
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Mati BSE1273
Mati
Dodano!
Dodano!
99,95 m²
3
3
0

5 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Mati drewniany BSE1285
Mati drewniany
Dodano!
Dodano!
99,99 m²
3
3
0

5 200 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Serenita WOF1261
Serenita
Dodano!
Dodano!
107,91 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu BK-66 WWC1079
BK-66
Dodano!
Dodano!
98,67 m²
3
2
0

3 699 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 699 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

107 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

136 m²

Powierzchnia dachu

182 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

6,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,20 m

Min. długość działki
Tooltip

19,60 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 36,5cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Strop: drewniany. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
474 120 zł 4 431 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²

Opis projektu domu
Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu

Dom Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu jest inną propozycją popularnego projektu Bursztyn wersja A z pojedynczym garażem. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię, Jednak nie posiada garażu. Projekt domu Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Calineczka wersja B z kalenicą prostopadłą do frontu to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.