Sprawdź

Projekt domu Bursztyn BSA1310

1. Wiatrołap
5,21
2. Hall
8,42
3. Łazienka
3,25
4. Korytarz
5,47
5. Schody
3,24
6. Sauna
8,66
7. Basen
50,84
8. Korytarz
8,96
9. Pokój dzienny
40,92
10. Jadalnia
20,07
11. Kuchnia + jadalnia
16,74
12. Spiżarnia
6,04
13. Kotłownia
4,95
14. Garaż dwustanowiskowy
40,91
Razem
223,68
223,68

podłogi
1. Korytarz
12,85
2. Pokój
13,30
3. Pokój
13,30
4. Łazienka
5,04
5. Pokój
19,98
6. Łazienka
8,49
7. Pokój
29,28
Razem
102,24
102,24

Pow. użytkowa

285,01 m²

Kąt dachu

16°

Wysokość budynku

8,48 m

Powierzchnia zabudowy

282,94 m²

Min. szer. i dł. działki

30,59 x 29,53 m

ikona Pobierz i drukuj

Bursztyn - BSA1310

ikona 285,01 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 223,68 m²

Projekt domu Bursztyn - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,21
2. Hall
8,42
3. Łazienka
3,25
4. Korytarz
5,47
5. Schody
3,24
6. Sauna
8,66
7. Basen
50,84
8. Korytarz
8,96
9. Pokój dzienny
40,92
10. Jadalnia
20,07
11. Kuchnia + jadalnia
16,74
12. Spiżarnia
6,04
13. Kotłownia
4,95
14. Garaż dwustanowiskowy
40,91
Razem
223,68
223,68

Piętro 1 - 102,24 m²

Projekt domu Bursztyn - rzut 1 piętra, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
12,85
2. Pokój
13,30
3. Pokój
13,30
4. Łazienka
5,04
5. Pokój
19,98
6. Łazienka
8,49
7. Pokój
29,28
Razem
102,24
102,24

Podobne projekty (177)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1907 LKP1001
LK&1907
Dodano!
Dodano!
270,13 m²
5
3
2

22 140 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Floryda 7 WAH2141
Willa Floryda 7
Dodano!
Dodano!
259,72 m²
5
5
2

11 480 zł

14 350 zł

Tooltip

Cena regularna

11 480 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1588 LKP1095
LK&1588
Dodano!
Dodano!
290,25 m²
5
4
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1617 LKP1085
LK&1617
Dodano!
Dodano!
278,49 m²
4
3
2

14 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1858 LKP1004
LK&1858
Dodano!
Dodano!
292,66 m²
3
3
2

18 450 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1928 LKP1000
LK&1928
Dodano!
Dodano!
278,56 m²
7
3
2

24 600 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem B WAH1863
Dom z widokiem B
Dodano!
Dodano!
282,08 m²
5
3
2

7 920 zł

9 900 zł

Tooltip

Cena regularna

7 920 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1803 LKP1044
LK&1803
Dodano!
Dodano!
306,77 m²
5
4
2

19 680 zł

Autor: Domy w Stylu

285,01 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

282,94 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 498,90 m³

Powierzchnia dachu

538 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

16°

Wysokość budynku
Tooltip

8,48 m

Min. szerokość działki
Tooltip

30,59 m

Min. długość działki
Tooltip

29,53 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

114,82 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany: 3-warstwowe - pustak ceramiczny. Stropy: żelbetowe, wylewane. Dach: dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 16°. Ogrzewanie: gazowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Bursztyn

Projekt domu Bursztyn to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który wyjątkowo się prezentuje. Projekt Bursztyn to dom piętrowy, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na dom o większym metrażu na stosunkowo niedużej działce. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Cztery sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Basen przy domu to idealna opcja dla osób ceniących sobie luksus i niecodzienne rozwiązania. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. willi.