Sprawdź

Projekt domu Belinda WOE1002

1. Wiatrołap
7,38
2. Korytarz
9,46
3. Spiżarnia
1,60
4. Kuchnia
11,64
5. Jadalnia
10,37
6. Pokój dzienny
24,63
7. Wc
1,51
8. Pomieszczenie gospodarcze
7,66
9. Garaż jednostanowiskowy
22,83
Razem
97,08
97,08

pomieszczenia
podłogi
1. Schody
4,99
4,99
2. Korytarz
6,08
6,08
3. Łazienka
7,50
10,18
4. Pokój
12,58
18,79
5. Pokój
14,60
20,42
6. Pokój
13,46
18,69
7. Pokój
5,96
14,50
8. Garderoba
2,22
8,25
Razem
67,39
101,90

Pow. użytkowa

141,64 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,58 m

Powierzchnia zabudowy

130,83 m²

Min. szer. i dł. działki

21,44 x 18,94 m

ikona Pobierz i drukuj

Belinda - WOE1002

ikona 141,64 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 97,08 m²

Projekt domu Belinda - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,38
2. Korytarz
9,46
3. Spiżarnia
1,60
4. Kuchnia
11,64
5. Jadalnia
10,37
6. Pokój dzienny
24,63
7. Wc
1,51
8. Pomieszczenie gospodarcze
7,66
9. Garaż jednostanowiskowy
22,83
Razem
97,08
97,08

Poddasze - 67,39 m²

Projekt domu Belinda - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Schody
4,99
4,99
2. Korytarz
6,08
6,08
3. Łazienka
7,50
10,18
4. Pokój
12,58
18,79
5. Pokój
14,60
20,42
6. Pokój
13,46
18,69
7. Pokój
5,96
14,50
8. Garderoba
2,22
8,25
Razem
67,39
101,90

Podobne projekty (1913)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Oberon 2 WOE1206
Oberon 2
Dodano!
Dodano!
135,55 m²
5
2
1

4 399 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tango WAH1721
Tango
Dodano!
Dodano!
130,17 m²
4
3
1

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N29-G1 KKG1024
N29-G1
Dodano!
Dodano!
134,52 m²
4
3
1

5 100 zł

6 200 zł

Tooltip

Cena regularna

5 300 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Vincent 3 WOF1265
Vincent 3
Dodano!
Dodano!
134,53 m²
4
2
1

4 899 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Promyk BSA2208
Promyk
Dodano!
Dodano!
151,84 m²
4
2
0

5 149 zł

5 649 zł

Tooltip

Cena regularna

5 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jagoda Rex (1918) KRD3060
Jagoda Rex (1918)
Dodano!
Dodano!
127,70 m²
4
2
1

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Viking 2 WAH1698
Viking 2
Dodano!
Dodano!
130,62 m²
3
2
1

5 512 zł

6 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 512 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EX 20 G2 energo plus WRC2705
EX 20 G2 energo plus
Dodano!
Dodano!
154,99 m²
4
3
2

6 240 zł

7 800 zł

Tooltip

Cena regularna

6 240 zł najniższa cena

Autor: Archiportal

141,64 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

130,83 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

253,74 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

206,04 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

772,50 m³

Powierzchnia dachu

218,76 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,58 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,44 m

Min. długość działki
Tooltip

18,94 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

93,70 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Strop gęstożebrowy – TERIVA. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Ogrzewanie gazowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
Belinda

Projekt domu Belinda jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który wyjątkowo się prezentuje. Projekt Belinda to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Na parterze przewidziano toaletę, natomiast poddasze wyposażone jest w pełni funkcjonalną łazienkę. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Belinda jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.