👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Bazyli z garażem 1-st. [A] WRF1317

1. Wiatrołap
5,10
2. Hall
7,60
3. Wc
1,50
4. Spiżarnia
0,30
5. Schody
2,80
6. Pokój dzienny
28,50
7. Kuchnia
8,80
8. Pomieszczenie gospodarcze
5,10
9. Garaż jednostanowiskowy
19,10
Razem
78,80
78,80

pomieszczenia
podłogi
10. Korytarz
6,50
6,50
11. Pokój
11,60
15,40
12. Pokój
12,20
15,10
13. Łazienka
7,10
7,10
14. Pokój
24,40
24,72
15. Łazienka
3,40
5,90
Razem
65,20
74,72

Pow. użytkowa

119,60 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

9,10 m

Powierzchnia zabudowy

100,80 m²

Min. szer. i dł. działki

15,1 x 23,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Bazyli z garażem 1-st. [A] - WRF1317

ikona 119,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 78,80 m²

Parter projektu Bazyli z garażem 1-st. [A]

1. Wiatrołap
5,10
2. Hall
7,60
3. Wc
1,50
4. Spiżarnia
0,30
5. Schody
2,80
6. Pokój dzienny
28,50
7. Kuchnia
8,80
8. Pomieszczenie gospodarcze
5,10
9. Garaż jednostanowiskowy
19,10
Razem
78,80
78,80

Poddasze - 65,20 m²

Poddasze projektu Bazyli z garażem 1-st. [A]

pomieszczenia
podłogi
10. Korytarz
6,50
6,50
11. Pokój
11,60
15,40
12. Pokój
12,20
15,10
13. Łazienka
7,10
7,10
14. Pokój
24,40
24,72
15. Łazienka
3,40
5,90
Razem
65,20
74,72

Podobne projekty (1862)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Rodzinek 5 WOF1251
Rodzinek 5
Dodano!
Dodano!
117,45 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Puszek BSA2308
Puszek
Dodano!
Dodano!
127,17 m²
4
2
0

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 074 NEW LUA1704
APS 074 NEW
Dodano!
Dodano!
125,60 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N40-BG KKG1033
N40-BG
Dodano!
Dodano!
126,50 m²
4
1
0

5 250 zł

5 900 zł

Tooltip

Cena regularna

5 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 167 ABP1028
Planujdom 167
Dodano!
Dodano!
121,66 m²
4
2
0

3 420 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Optymalny wariant B WAH1914
Optymalny wariant B
Dodano!
Dodano!
124,37 m²
4
2
0

5 536 zł

6 920 zł

Tooltip

Cena regularna

5 536 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Optymalny WAH1557
Optymalny
Dodano!
Dodano!
118,15 m²
4
2
0

5 536 zł

6 920 zł

Tooltip

Cena regularna

5 536 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 54 KRK1513
Dom przy Cyprysowej 54
Dodano!
Dodano!
120,52 m²
4
2
0

3 390 zł

3 890 zł

Tooltip

Cena regularna

3 390 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

119,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

100,80 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

153,50 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

505,70 m³

Powierzchnia dachu

159,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

9,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

15,10 m

Min. długość działki
Tooltip

23,50 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

63,66 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany: porotherm+ styropian. Rodzaj stropu: teriva i. Elewacje: tynk strukturalny, okł.kamienna/ klinkierowa. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²

Opis projektu domu
Bazyli z garażem 1-st. [A]

Projekt domu Bazyli z garażem 1-st. [A] jest idealny na wąską działkę, co jest szczególnie istotne, gdy nie można pozwolić sobie na budynek o dużych wymiarach. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Posiada garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Bazyli z garażem 1-st. [A] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono na parterze toaletę dla gości oraz dwie łazienki na poddaszu dla domowników. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.