Sprawdź

Projekt domu Bari KRH1172

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
4,24
4,24
2. Hall
7,39
9,71
3. Kuchnia
8,75
8,75
4. Pokój dzienny + jadalnia
32,61
32,61
5. Łazienka
4,31
4,31
6. Garaż jednostanowiskowy
17,93
17,93
7. Pomieszczenie gospodarcze
4,61
4,61
Razem
79,84
82,16

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,94
4,94
2. Pokój
13,31
15,15
3. Pokój
13,32
15,15
4. Pokój
9,62
11,52
5. Pokój
15,17
22,91
6. Łazienka
6,30
7,96
7. Schody
2
2
Razem
64,66
79,63

Pow. użytkowa

289 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,95 m

Powierzchnia zabudowy

212,22 m²

Min. szer. i dł. działki

32,9 x 18,25 m

ikona Pobierz i drukuj

Bari - KRH1172

ikona 289 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 79,84 m²

Parter projektu Bari

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
4,24
4,24
2. Hall
7,39
9,71
3. Kuchnia
8,75
8,75
4. Pokój dzienny + jadalnia
32,61
32,61
5. Łazienka
4,31
4,31
6. Garaż jednostanowiskowy
17,93
17,93
7. Pomieszczenie gospodarcze
4,61
4,61
Razem
79,84
82,16

Poddasze - 64,66 m²

Poddasze projektu Bari

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,94
4,94
2. Pokój
13,31
15,15
3. Pokój
13,32
15,15
4. Pokój
9,62
11,52
5. Pokój
15,17
22,91
6. Łazienka
6,30
7,96
7. Schody
2
2
Razem
64,66
79,63

Podobne projekty (185)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1594 LKP1090
LK&1594
Dodano!
Dodano!
260,64 m²
5
3
2

9 610 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1817 LKP1014
LK&1817
Dodano!
Dodano!
235,22 m²
2
2
2

14 760 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1768 LKP1050
LK&1768
Dodano!
Dodano!
260,01 m²
5
2
2

22 140 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1884 LKP1008
LK&1884
Dodano!
Dodano!
293,41 m²
5
3
2

18 450 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1727 LKP1064
LK&1727
Dodano!
Dodano!
302,76 m²
4
3
2

14 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu JB61 GDA1047
JB61
Dodano!
Dodano!
242,84 m²
4
3
2

14 022 zł

14 760 zł

Tooltip

Cena regularna

14 022 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1833 LKP1018
LK&1833
Dodano!
Dodano!
280,77 m²
4
3
2

18 450 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 107 wariant 2 dwulokalowy LUA1670
238 m²
6
4
2

6 409 zł

7 199 zł

Tooltip

Cena regularna

6 409 zł najniższa cena

Autor: Archigraph

289 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

212,22 m²

Powierzchnia dachu

370 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,95 m

Min. szerokość działki
Tooltip

32,90 m

Min. długość działki
Tooltip

18,25 m

Opis szczegółowy

Ściany fundamentowe betonowe o grubości 25 cm. Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych POROTHERM + ocieplenie. Konstrukcja dachu drewniana płatwiowo-krokwiowa. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna. Tynki zewnętrzne strukturalne mineralne. Ścianki działowe z cegły kratówki lub systemowe z płyt gipsowo - kartonowych na szkielecie drewnianym lub stalowym.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Bari

Projekt domu Bari to idealna propozycja dla osób posiadających szeroką działkę, dzięki czemu będzie prezentować się na niej bardzo okazale. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy bliźniaczej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Bari to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.