Projekt domu Aysha KRW1003

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
169 m²
Min. szer. działki
23,3 m
Wysokość budynku
8,5 m
Pow. zabudowy
142,3 m²
Kąt nach. dachu
37°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Aysha odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę z atrium. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Aysha to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniona na dole toaleta świetnie sprawdzi się w trakcie odwiedzin gości, natomiast poddasze dysponuje komfortową, w pełni funkcjonalną łazienką. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Przewidziana w domu antresola nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zimowy ogród pozwala na wypoczynek w kontakcie z naturą nawet podczas niesprzyjającej aury. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Aysha - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,8 m²
2 garderoba
2,8 m²
3 kotłownia
3,8 m²
4 kuchnia
11,3 m²
5 jadalnia
10,1 m²
6 pokój dzienny
27 m²
7 korytarz
2,4 m²
8 ogród zimowy
6,3 m²
9 pom. gospodarcze
3 m²
10 garaż jednostan.
24,4 m²
11 wc
1,9 m²
12 korytarz
2,6 m²
razem
98,4 m²

Rzut kondygnacji projektu Aysha - Rzut poddasza

1 korytarz
8,8 m²
2 pokój
15,2 m²
3 pokój
15,6 m²
4 pokój
16 m²
5 łazienka
12,3 m²
6 pom. gospodarcze
2,7 m²
razem
70,6 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Aysha na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
41 140 zł

stan surowy otwarty
140 787 zł

stan surowy zamknięty
26 366 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

208 293 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dach: więźba drewniana. Stropy: żelbetowe. Ściany: pustaki ceramiczne. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Stolarka:aluminiowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Piramida

Recenzje projektu Aysha

  – 0 głosów

Projekt domu Aysha należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych