Projekt domu Aurelia - murowana – beton komórkowy KRD1377

Cena projektu: 2 790 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
151,2 m²
Min. szer. działki
23,5 m
Wysokość budynku
6 m
Pow. zabudowy
239,7 m²
Kubatura
840 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
316,2 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Aurelia - murowana – beton komórkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Aurelia - murowana – beton komórkowy to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Otwarta kuchnia to rozwiązanie dające wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,9 m²
2 hall
5 m²
3 spiżarnia
2,6 m²
4 kuchnia
9,7 m²
5 pokój dzienny
31,8 m²
6 korytarz
10,9 m²
7 łazienka
4,1 m²
8 łazienka
8,7 m²
9 pokój
17,1 m²
10 garderoba
4,7 m²
11 pokój
17,2 m²
12 pokój
10,6 m²
13 pokój
13,3 m²
14 wc
1,9 m²
15 pom. gospodarcze
4 m²
16 kotłownia
6,2 m²
17 garaż dwustan.
35,6 m²
razem
189,3 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
99 447 zł

stan surowy otwarty
129 344 zł

stan surowy zamknięty
26 632 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 334 076 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 30 cm na zaprawie cienkowarstwowej + styropian gr. 20 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 24 i 12 cm. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: dostępny. Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna. Elewacja: tynki cementowo wapienne lub gipsowe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archeton

Recenzje projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy

  – 0 głosów

Projekt domu Aurelia - murowana – beton komórkowy należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy

Projekt domu Aurelia Atu - murowana – ceramika

Projekt domu Aurelia Polo - murowana – ceramika

Projekt domu Aurelia Rex - murowana – keramzyt