👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu APS 215 LUA1281

1. Wiatrołap
3,60
2. Hall
7,60
3. Kuchnia
11,10
4. Spiżarnia
2,10
5. Schody
4,20
6. Pokój
13,10
7. Pokój dzienny
27,80
8. Kotłownia
3,20
9. Łazienka
3
10. Garaż jednostanowiskowy
20,10
Razem
95,80
95,80

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
9,30
11,40
2. Pokój
14,20
19,90
3. Pokój
16,60
19,10
4. Garderoba
3,80
3,80
5. Łazienka
7,50
10,80
6. Pokój
15,70
16,50
7. Garderoba
3,20
7,70
Razem
70,30
89,20

Pow. użytkowa

144,70 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

8,81 m

Powierzchnia zabudowy

124,30 m²

Min. szer. i dł. działki

14,24 x 21,04 m

ikona Pobierz i drukuj

APS 215 - LUA1281

ikona 144,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Szukasz wykonawcy godnego zaufania?
Zleć budowę w Extradom.pl!

  • Z góry znasz koszt budowy domu
  • Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
  • Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
  • Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
  • Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
  • Odbiór techniczny GRATIS - Gwarantujemy najwyższą jakość
Cena brutto stanu
deweloperskiego od
Tooltip
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 679 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
4 529 zł/m2
Dowiedz się więcej
Konsultant Masz pytania?
Zadzwoń
71 715 20 09

pon.-pt. 8-19

Parter - 95,80 m²

Projekt domu APS 215 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,60
2. Hall
7,60
3. Kuchnia
11,10
4. Spiżarnia
2,10
5. Schody
4,20
6. Pokój
13,10
7. Pokój dzienny
27,80
8. Kotłownia
3,20
9. Łazienka
3
10. Garaż jednostanowiskowy
20,10
Razem
95,80
95,80

Poddasze - 70,30 m²

Projekt domu APS 215 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
9,30
11,40
2. Pokój
14,20
19,90
3. Pokój
16,60
19,10
4. Garderoba
3,80
3,80
5. Łazienka
7,50
10,80
6. Pokój
15,70
16,50
7. Garderoba
3,20
7,70
Razem
70,30
89,20

Podobne projekty (1785)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 160 ABP1033
Planujdom 160
Dodano!
Dodano!
152,95 m²
4
2
0

4 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Oberon 2 WOE1206
Oberon 2
Dodano!
Dodano!
135,55 m²
5
2
1

4 499 zł

Zdjęcie 1 projektu Komfort 1 KZM1003
Komfort 1
Dodano!
Dodano!
155,57 m²
5
3
1

5 590 zł

Zdjęcie 1 projektu Promyk BSA2208
Promyk
Dodano!
Dodano!
151,84 m²
4
2
0

5 649 zł

Zdjęcie 1 projektu Tango wariant B WAH1756
Tango wariant B
Dodano!
Dodano!
130,17 m²
4
3
1

6 750 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 89 KRX1151
HomeKoncept 89
Dodano!
Dodano!
157,38 m²
4
3
0

6 490 zł

6 990 zł

Tooltip

Cena regularna

6 291 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Alicja X BSB1146
Alicja X
Dodano!
Dodano!
138,09 m²
4
3
1

5 300 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Logan G1 energo WRC2652
Logan G1 energo
Dodano!
Dodano!
139,83 m²
4
2
1

4 160 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 160 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Projekt z budową

Budowa Projekt z budową

Zbuduj ten dom z naszym Partnerem - wygodnie, szybko i bezpiecznie

Projekt z budową to:

  • gwarancja niezmiennego kosztu budowy

  • krótki czas realizacji - dom gotowy nawet w 6 miesięcy

  • wieloletnia gwarancja na konstrukcję domu

Autor: Archi-Projekt

144,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

124,30 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

169,70 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

450 m³

Powierzchnia dachu

188,10 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

8,81 m

Min. szerokość działki
Tooltip

14,24 m

Min. długość działki
Tooltip

21,04 m

Murowana

PROJEKT Z BUDOWĄ Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy

Dowiedz się więcej »
Opis szczegółowy

Ściany: pustaki ceramiczne + ocieplenie. Strop parteru: typu „TERIVA”. Strop poddasza: drewniany. Dach: wielospadowy. Pokrycie dachu: dachówka lub blacha. Ocieplenie poddasza: wełna mineralna. Tynk: mineralny. Okna dachowe: Velux.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
APS 215

Projekt domu APS 215 odpowiedni do zrealizowania na wąską działkę, gdyż wymiary budynku dają możliwość ciekawego zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Bryła budynku posiada formę prostą, co znacznie ułatwia proces budowy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie bliźniaczej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt APS 215 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.