Projekt domu APS 097 LUA1108

Cena projektu: 2 690 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
132 m²
Min. szer. działki
25,19 m
Wysokość budynku
6,77 m
Pow. zabudowy
226,8 m²
Kubatura
451,3 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
327,4 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu APS 097 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt APS 097 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. Dodatkowo, znajdujący się w kuchni stół umożliwia integrację z resztą domowników. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu została uwzględniona wygodna łazienka oraz osobna ubikacja, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. APS 097 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu APS 097 - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,8 m²
2 hall
8 m²
3 pokój dzienny
30,9 m²
4 kuchnia
12,3 m²
5 jadalnia
17 m²
6 korytarz
10,7 m²
7 pokój
11 m²
8 pokój
16,2 m²
9 pokój
11,8 m²
10 łazienka
7 m²
11 wc
2,3 m²
12 kotłownia
5,5 m²
13 garaż dwustan.
32,8 m²
razem
170,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu APS 097 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu APS 097
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

211 143 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
76 203 zł

stan surowy otwarty
112 696 zł

stan surowy zamknięty
22 244 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczki z betonu komórkowego np. YTONG + ocieplenie TERMOORGANIKA. Strop: typu TERIVA. Dach: drewniany. Pokrycie dachówka lub blacha. Kąt nachylenia dachu: 30 stopni. Ocieplenie stropu: wełna mineralna ROCKWOOL. Tynk: mineralny.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ARCHI-PROJEKT

Opinie mieszkańców domu APS 097

Zdjęcie profilowe AAS1
AAS1

Wybierając projekt wiedzieliśmy, że ma to być dom parterowy, chcieliśmy mieć wszystko na jednym poziomie. To był główny powód trafiliśmy na projekt domu APS 097 LUA1108, który wpadł nam w oko i zdecydowaliśmy się na niego.

Od południa mamy wejście, kuchnię i jadalnię, salon jest na zachodzie i odpowiednio na północ- pokój i wschód- garaż. Dzięki takiemu ułożeniu domu na działce jest bardzo jasno we wnętrzach. Układ pomieszczeń wydał nam się na tyle trafiony, że nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Budowa poszła sprawnie, projekt domu APS 097 LUA1108 był łatwy do odczytania. Jednak żałujemy, że nie zrobiliśmy drzwi wyjściowych z kotłowni lub przez garaż. Dlatego, że teraz musimy wychodzić przez bramę garażową. Do kotłowni wstawiłam też pralkę to bardzo mi brakuje tego wyjścia. Niestety nie możemy już wykuć tych drzwi, gdyż na tej ścianie umieściliśmy odkurzacz centralny. Nic oprócz tego bym nie zmieniła. Mamy piec na gaz i ogrzewanie podłogowe. Jesteśmy zadowoleni, lecz nie mieliśmy innej możliwości.

Układ pomieszczeń jest bardzo dobry. Podoba mi się, że dom jest podzielony na strefę dzienną i nocną. W ten sposób mamy swoją intymną część. Moja rodzina liczy trzy osoby, dom oczywiście jest wystarczająco duży, choć gdyby była jeszcze jedna osoba to też byłoby sporo miejsca.

Bardzo mi się podoba salon z kuchnią i jadalnią, zdaje egzamin w 100%. Nie dość, że jest olbrzymia przestrzeń do przyjmowania gości, to jeszcze są to pomieszczenia, które najszybciej się nagrzewają. Jestem bardzo zadowolona z wyboru projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 097 LUA1108, na pewno bym go nie zamieniła na inny. Tylko warto pamiętać, o tych drzwiach, wtedy będzie już perfekcyjnie. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu APS 097

  – 0 głosów

Projekt domu APS 097 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu APS 097

Projekt domu APS 097 wersja 2

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych