👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Annopol KRP1001

1. Wiatrołap
5,74
2. Korytarz
9,67
3. Pokój dzienny + kuchnia
39,22
4. Pokój
13,40
5. Pokój
11,92
6. Kotłownia
5,66
7. Łazienka
4,98
8. Wc
1,73
Razem
92,32
92,32

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
9,40
15,73
2. Pokój
7,03
12,66
3. Pokój
10,94
11,28
4. Pokój
12,86
20,89
5. Pokój
9,69
16,85
6. Pokój
12,21
12,92
7. Łazienka
6,22
11,63
Razem
68,35
101,96

Pow. użytkowa

155,02 m²

Pokoje

7

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,67 m

Powierzchnia zabudowy

124,34 m²

Min. szer. i dł. działki

22,2 x 18,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Annopol - KRP1001

ikona 155,02 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona7
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 92,32 m²

Projekt domu Annopol - rzut parteru, dom liczy 7 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,74
2. Korytarz
9,67
3. Pokój dzienny + kuchnia
39,22
4. Pokój
13,40
5. Pokój
11,92
6. Kotłownia
5,66
7. Łazienka
4,98
8. Wc
1,73
Razem
92,32
92,32

Poddasze - 68,35 m²

Projekt domu Annopol - rzut poddasza, dom liczy 7 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
9,40
15,73
2. Pokój
7,03
12,66
3. Pokój
10,94
11,28
4. Pokój
12,86
20,89
5. Pokój
9,69
16,85
6. Pokój
12,21
12,92
7. Łazienka
6,22
11,63
Razem
68,35
101,96

Podobne projekty (1457)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Weranda 5 BSA2292
Weranda 5
Dodano!
Dodano!
150,71 m²
3
2
0

6 149 zł

Zdjęcie 1 projektu Gala Lux (1008) KRD1966
Gala Lux (1008)
Dodano!
Dodano!
142,40 m²
5
2
1

5 090 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 63 KRK1682
Dom przy Cyprysowej 63
Dodano!
Dodano!
145,72 m²
5
3
1

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 101 KRK1649
Dom przy Cyprysowej 101
Dodano!
Dodano!
152,55 m²
5
3
1

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 100 KRK1636
Dom przy Cyprysowej 100
Dodano!
Dodano!
150 m²
5
3
1

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-24 JGC1042
BW-24
Dodano!
Dodano!
148,30 m²
5
5
0

4 080 zł

Zdjęcie 1 projektu Alicja Atu (1795) KRD2913
Alicja Atu (1795)
Dodano!
Dodano!
142,90 m²
6
2
1

5 090 zł

Zdjęcie 1 projektu Dakota BBE1005
Dakota
Dodano!
Dodano!
143,97 m²
5
3
1

4 100 zł

Autor: Dom-Projekt

155,02 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

124,34 m²

Powierzchnia dachu

226,91 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,67 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,20 m

Min. długość działki
Tooltip

18,30 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 0.85 m. Ilość drewna na więźbę: 11.9 m³. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²

Opis projektu domu
Annopol

Projekt domu Annopol to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Annopol to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Uwzględnionych w domu siedem sypialni to optymalna opcja dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Annopol jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.