👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Anielka II z garażem 1-st. [A] WRF1038

1. Wiatrołap
5,50
2. Hall
5
3. Pokój
12,70
4. Korytarz
2,20
5. Wc
2,30
6. Pomieszczenie gospodarcze
5
7. Kuchnia
23,50
8. Łazienka
2,90
9. Pokój
14
10. Pokój
15
11. Pokój
11,10
12. Łazienka
4,40
13. Korytarz
5,60
14. Pokój dzienny
41
15. Garaż jednostanowiskowy
21,30
Razem
171,50
171,50

Pow. użytkowa

145 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

6,40 m

Powierzchnia zabudowy

221,30 m²

Min. szer. i dł. działki

21,9 x 28,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Anielka II z garażem 1-st. [A] - WRF1038

ikona 145 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 171,50 m²

Parter projektu Anielka II z garażem 1-st. [A]

1. Wiatrołap
5,50
2. Hall
5
3. Pokój
12,70
4. Korytarz
2,20
5. Wc
2,30
6. Pomieszczenie gospodarcze
5
7. Kuchnia
23,50
8. Łazienka
2,90
9. Pokój
14
10. Pokój
15
11. Pokój
11,10
12. Łazienka
4,40
13. Korytarz
5,60
14. Pokój dzienny
41
15. Garaż jednostanowiskowy
21,30
Razem
171,50
171,50

Podobne projekty (1407)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 19 KZN1008
PióroArchitekci – 19
Dodano!
Dodano!
132,50 m²
4
2
0

4 000 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian (1749) KRD2997
Kordian (1749)
Dodano!
Dodano!
133,30 m²
4
2
2

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 7 LUA1686
APS 401 wariant 7
Dodano!
Dodano!
139 m²
4
2
2

5 099 zł

5 599 zł

Tooltip

Cena regularna

5 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 33 KRK1630
Dom przy Bukowej 33
Dodano!
Dodano!
135 m²
4
3
2

3 990 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

3 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 097 LUA1108
APS 097
Dodano!
Dodano!
132,30 m²
3
2
2

4 299 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 5 LUA1682
APS 401 wariant 5
Dodano!
Dodano!
140,30 m²
4
3
2

5 299 zł

5 799 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Aksamit 6 BSA2400
Aksamit 6
Dodano!
Dodano!
138,60 m²
3
1
2

5 249 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Malena - bliźniak LLL WRD3111
Malena - bliźniak LLL
Dodano!
Dodano!
131,20 m²
5
2
1

8 336 zł

8 836 zł

Tooltip

Cena regularna

8 836 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

145 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

221,30 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

171,50 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

606,20 m³

Powierzchnia dachu

287,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

6,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,90 m

Min. długość działki
Tooltip

28,30 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

63,30 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm/ cegł.dziurawka. Rodzaj stropu: drewniany. Elewacje: tynk strukturalny. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Anielka II z garażem 1-st. [A]

Projekt domu Anielka II z garażem 1-st. [A] jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Anielka II z garażem 1-st. [A] to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.