👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Anastazja WAL1017

1. Wiatrołap
3,55
2. Hall
29,57
3. Garaż dwustanowiskowy
46,59
4. Pomieszczenie gospodarcze
12
5. Kotłownia
11,27
6. Wc
2,89
7. Pomieszczenie gospodarcze
8,81
8. Garderoba
7,71
9. Pokój
14,58
10. Łazienka
6,52
11. Garderoba
10,26
12. Garderoba
9,97
13. Łazienka
12,58
14. Pokój
16,96
15. Korytarz
11,08
16. Pokój dzienny
34,96
17. Jadalnia
16,75
18. Spiżarnia
18,56
19. Kuchnia
16,91
Razem
291,52
291,52

podłogi
1. Korytarz
20,07
2. Łazienka
14,23
3. Sauna
3,40
4. Garderoba
5. Pokój
16,90
6. Pokój
21,58
7. Garderoba
9,99
8. Pokój
18,66
9. Pokój
15,78
10. Pokój
19,65
Razem
140,26
140,26

Pow. użytkowa

351 m²

Pokoje

7

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

8,48 m

Powierzchnia zabudowy

365,67 m²

Min. szer. i dł. działki

28 x 34,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Anastazja - WAL1017

ikona 351 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona7
Pokoje (bez salonu)
ikona 4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 291,52 m²

Projekt domu Anastazja - rzut parteru, dom liczy 7 pokoje, 4 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,55
2. Hall
29,57
3. Garaż dwustanowiskowy
46,59
4. Pomieszczenie gospodarcze
12
5. Kotłownia
11,27
6. Wc
2,89
7. Pomieszczenie gospodarcze
8,81
8. Garderoba
7,71
9. Pokój
14,58
10. Łazienka
6,52
11. Garderoba
10,26
12. Garderoba
9,97
13. Łazienka
12,58
14. Pokój
16,96
15. Korytarz
11,08
16. Pokój dzienny
34,96
17. Jadalnia
16,75
18. Spiżarnia
18,56
19. Kuchnia
16,91
Razem
291,52
291,52

Poddasze - 140,26 m²

Projekt domu Anastazja - rzut poddasza, dom liczy 7 pokoje, 4 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
20,07
2. Łazienka
14,23
3. Sauna
3,40
4. Garderoba
5. Pokój
16,90
6. Pokój
21,58
7. Garderoba
9,99
8. Pokój
18,66
9. Pokój
15,78
10. Pokój
19,65
Razem
140,26
140,26

Podobne projekty (61)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1603 LKP1089
LK&1603
Dodano!
Dodano!
321,31 m²
4
4
3

26 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1556 LKP1103
LK&1556
Dodano!
Dodano!
377,15 m²
5
4
2

24 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1546 LKP1107
LK&1546
Dodano!
Dodano!
295,23 m²
3
3
0

18 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1579 LKP1097
LK&1579
Dodano!
Dodano!
292,45 m²
5
3
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1631 LKP1086
LK&1631
Dodano!
Dodano!
317,91 m²
5
4
1

15 360 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1568 LKP1101
LK&1568
Dodano!
Dodano!
338,99 m²
4
2
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1415 LKP1112
LK&1415
Dodano!
Dodano!
350,15 m²
5
2
2

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Harmonia POZ1003
Dom Harmonia
Dodano!
Dodano!
321,17 m²
4
3
3

27 500 zł

Autor: Villanette Autorska Pracownia Architektury Dagmary Obłuskiej

351 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

365,67 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

8,48 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28 m

Min. długość działki
Tooltip

34,50 m

Opis szczegółowy

Ściany: wewnętrzne: warstwowe, zewnętrzne: warstwowe. Strop: żelbetowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacje: tynk + płytki klinkierowe lub klinkier.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Anastazja

Anastazja to wyjątkowy projekt oryginalnej i reprezentacyjnej willi. Dedykowany jest Inwestorom ceniących nieszablonowe i efektowne rozwiązania, zarówno w kwestii zewnętrznego wyglądu jak i wewnętrznej architektury. Projekt charakteryzuje się obszernym i niesamowicie przestronnym metrażem, w którym autor uwzględnił wiele ciekawych i jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań. Budynek niewątpliwie wyróżnia się na tle innych. Wzrok przyciąga między innymi bryła o ciekawej formie czy okna o zróżnicowanych kształtach i wymiarach. Głównym elementem definiującym atrakcyjny wygląd domu jest niewątpliwie nietuzinkowy, artystyczny dach zachwycający różnorodnością skosów i spadów. Widowiskowy charakter nadają zadaszeniu ozdobne wole oka o nad wyraz dużych wymiarach, które doskonale oświetlają przynależące im pokoje. W bryle znajduje się dwustanowiskowy garaż, co jest wyjątkowo istotne dla zmotoryzowanych domowników. Reprezentacyjny charakter willi widoczny jest nie tylko na zewnątrz, ale również we wnętrzu. W centralnej części domu znajdują się efektowne, zakręcane schody typowe dla rezydencji. Parter obejmuje obszerną część dzienną z wieloma oknami, które integrują je z ogrodem. Oprócz tego, na dole znajdziemy część gospodarczą oraz strefę sypialnianą składającą się z dwóch pokoi, łazienek oraz garderób. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin wielopokoleniowych, chęci przenocowania gości oraz częstych przyjazdów rodzinnych. Jest to również świetne rozwiązanie, jeśli rodzice chcieliby część małżeńska oraz pokoje dzieci były podzielone poprzez rozdzielenie je na dwie kondygnacje. Na górze oprócz części prywatnej w postaci sypialni i garderób, znajdziemy strefę rekreacyjną W łazience przewidziano wykonanie sauny, będącej idealnym miejscem relaksu. Siłownia pomoże zadbać o formę w zaciszu własnego domu, zaś sferę intelektualną wesprze znajdująca się naprzeciwko biblioteka. Pokój telewizyjny z przeznaczeniem na wykonanie kina domowego sprzyja wspólnym chwilom przy seansach filmowych. W projekcie Anastazja nie zabrakło również typowo praktycznych pomieszczeń jak spiżarka, pralnia czy schowek na rowery i sprzęty ogrodowe. Budynek najlepiej sprawdzi się na działkach z wjazdem od południa oraz strony wschodniej.