Projekt domu Agatka z garażem 1-st. [A] WRF1237

Cena projektu: 2 600 zł 2 490 zł Oszczędzasz 110 złOferta ważna do 31 grudnia 2019 r.

Projekt wymaga aktualizacji, termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony. Zadzwoń w celu ustalenia szczegółów.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
81,8 m²
Min. szer. działki
22,1 m
Wysokość budynku
7,9 m
Pow. zabudowy
92,6 m²
Kubatura
256 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
172 m²
Liczba pokoi
3 (2 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Agatka z garażem 1-st. [A] odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja domu przykryta jest dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Agatka z garażem 1-st. [A] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Agatka z garażem 1-st. [A] - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,4 m²
2 hall
5,1 m²
3 kuchnia + jadalnia
5,2 m²
4 pokój dzienny
20,4 m²
5 schody
2,1 m²
6 spiżarnia
1,4 m²
7 pokój
9,1 m²
8 wc
1,7 m²
9 kotłownia
3 m²
10 garaż jednostan.
16,7 m²
razem
67,1 m²

Rzut kondygnacji projektu Agatka z garażem 1-st. [A] - Rzut poddasza

11 schody
1,6 m²
12 korytarz
2,5 m²
13 pokój
13,2 m² (20 m²)
14 łazienka
3,3 m² (4,4 m²)
15 pokój
13,7 m² (20,6 m²)
16 strych
16,7 m²
razem
51 m² (65,8 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Agatka z garażem 1-st. [A] na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Agatka z garażem 1-st. [A]

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

124 672 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

Wycena opracowana przez autora projektu:

157 911 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

stan zerowy
31 634 zł

stan surowy otwarty
76 635 zł

stan surowy zamknięty
16 403 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm,g-k. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk strukturalny, okładzina kamienna, okładzina drewniana. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Ze względu na dostosowanie projektu do aktualnych norm wymiary budynku mogą ulec zmianie.

Elewacje

Autor: ARCHECO Dom dla Ciebie

Opinie mieszkańców domu Agatka z garażem 1-st. [A]

Zdjęcie profilowe gb28
gb28
Gdy wybieraliśmy projekt domu braliśmy głównie pod uwagę dwie rzeczy: wygląd domu oraz metraż poniżej 100m2. Bryła projektu domu Agatka z garażem 1-st. WRF1237 bardzo spodobała się mojej żonie, a powierzchnia domu była akurat taka, na jakiej nam zależało. Projekt był czytelny i nie mieliśmy żadnych trudności z jego odczytaniem. Ściany wybudowaliśmy z szarego pustaka na pióro-wpust murowanego na klej. W domu ogrzewamy gazem ziemnym. Postanowiłem wprowadzić kilka delikatnych zmian na parterze i zmodyfikowałem poddasze. Komin przeniosłem z przedpokoju do kotłowni. Dzięki temu w wiatrołapie powstało świetne miejsce do postawienia dużej szafy wnękowej. System wentylacji w kuchni zrobiłem poprzez otwory w stropie. Zrezygnowałem z murowanego grilla z zewnątrz budynku. Jego budowa wiązałaby się z dodatkowymi kosztami, a tradycyjnego grilla postawiłem po prostu na tarasie. Zamiast ściany między kuchnią a przedpokojem zrobiłem 1,20m murek. Teraz przestrzeń w korytarzu wydaje się większa i jest tam

o wiele jaśniej. Jestem bardzo zadowolony ze zmiany położenia okna przy klatce schodowej. Zamiast na parterze, zrobiłem okno połaciowe na poddaszu. Dzięki temu jest tam o wiele jaśniej, gdyż słońce świeci z góry, a dodatkowo oświetla hall na górnej kondygnacji i korytarz na dole. Naprawdę warto zastosować takie rozwiązanie. Projekt domu Agatka z garażem 1-st. WRF1237 przewiduje dwa pokoje na poddaszu. Ja wykorzystałem powierzchnię nad garażem do zrobienia tam trzech sypialni. Zrezygnowałem ze ściany między stryszkiem a pokojem nad kotłownią i postawiłem ją w poprzek. Te pomieszczenia są również rozdzielone korytarzem sięgającym mniej więcej do miejsca pierwotnej ścianki. Na górze powiększyłem łazienkę o 1m2. Front naszego domu znajduje się na północ, a salon na południe. Część domu, w której przybywa się na co dzień, jest bardzo jasna. Dzięki wstawieniu dodatkowych okien połaciowych na poddaszu również nie ma problemu z doświetleniem. Nasza rodzina liczy 3 osoby. Sądzę, że gdyby ktoś zmodyfikował tak jak ja górną kondygnację, to ten dom świetnie sprawdziłby się nawet przy 4-5 osobowej rodzinie. Oprócz tego, co poprawiłem w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka z garażem 1-st. WRF1237, nic bym nie zmienił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i śmiało mogę polecić go innym. Pozdrawiam

Recenzje projektu Agatka z garażem 1-st. [A]

  – 0 głosów

Projekt domu Agatka z garażem 1-st. [A] należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Agatka z garażem 1-st. [A]

Projekt domu Agatka bez garażu [B] -110 3D

Projekty podobne do Agatka z garażem 1-st. [A] WRF1237

Projekt domu Katania 2 3D

Katania 2

79,52 m²

Projekt domu Katania

Katania

81,39 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych