👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu 130 DL drewniany WAN1005

1. Wiatrołap
3,78
2. Łazienka
5,75
3. Pokój
14,26
4. Pokój
10,61
5. Pokój
14,94
6. Pokój dzienny + jadalnia
27,72
7. Hall
10,09
8. Korytarz
3,89
9. Wc
1,48
10. Kuchnia
10,29
11. Spiżarnia
4,18
12. Pomieszczenie gospodarcze
0,95
13. Garaż jednostanowiskowy
21,67
Razem
129,61
129,61

Pow. użytkowa

108 m²

Kąt dachu

30°

Powierzchnia zabudowy

147,15 m²

Min. szer. i dł. działki

23 x 20,58 m

Konstrukcja

ikona
Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

130 DL drewniany - WAN1005

ikona 108 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 129,61 m²

Projekt domu 130 DL drewniany - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,78
2. Łazienka
5,75
3. Pokój
14,26
4. Pokój
10,61
5. Pokój
14,94
6. Pokój dzienny + jadalnia
27,72
7. Hall
10,09
8. Korytarz
3,89
9. Wc
1,48
10. Kuchnia
10,29
11. Spiżarnia
4,18
12. Pomieszczenie gospodarcze
0,95
13. Garaż jednostanowiskowy
21,67
Razem
129,61
129,61

Podobne projekty (2005)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 141 ABP1038
Planujdom 141
Dodano!
Dodano!
104,66 m²
3
2
0

3 990 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 277 ECO LUA1695
APS 277 ECO
Dodano!
Dodano!
108,90 m²
3
2
0

4 349 zł

4 899 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu N37-BG KKG1029
N37-BG
Dodano!
Dodano!
100,18 m²
4
2
0

5 100 zł

Zdjęcie 1 projektu Tanis WOE1073
Tanis
Dodano!
Dodano!
98,96 m²
3
1
0

3 999 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 164 C WRW1411
Domena 164 C
Dodano!
Dodano!
100 m²
3
2
0

5 290 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 766 KRZ1154
NewHouse 766
Dodano!
Dodano!
111,48 m²
3
2
0

5 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Tracja 2 bis WOE1218
Tracja 2 bis
Dodano!
Dodano!
99,98 m²
3
2
0

3 999 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Paradise 3 WRN1598
Paradise 3
Dodano!
Dodano!
98,40 m²
3
1
1

3 895 zł

Autor: Bajer dom

108 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

147,15 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Min. szerokość działki
Tooltip

23 m

Min. długość działki
Tooltip

20,58 m

Konstrukcja

Szkieletowa

Opis szczegółowy

Budynek zaprojektowano w konstrukcji drewnianej tzw. kanadyjczyk. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne drewniane, słupki o przekroju 4 x 14cm, strop i więźba dachowa drewniane o przekroju 4 x 18cm. Ściany za zewnątrz szalówka drewniana lub tynk akrylowy na styropianie, wewnętrzne płyta gipsowo-kartonowa na łatach. Dach o kącie nachylenia 30º kryty blacho dachówką.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²

Opis projektu domu
130 DL drewniany

Projekt domu 130 DL drewniany jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt 130 DL drewniany to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii szkieletu drewnianego, co wiąże się z krótkim czasem budowy. 130 DL drewniany zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.