Sprawdź

Projekt domu Planujdom 141 ABP1038

1. Wiatrołap
5,16
2. Hall
9,43
3. Łazienka
2,94
4. Spiżarnia
2,85
5. Kuchnia
11,71
6. Pokój dzienny + jadalnia
28,24
7. Łazienka
7,60
8. Pokój
11,58
9. Pokój
14,90
10. Pokój
10,25
11. Kotłownia
6,02
Razem
110,68
110,68

Pow. użytkowa

104,66 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

6,91 m

Powierzchnia zabudowy

139,41 m²

Min. szer. i dł. działki

20,3 x 20,30 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

280 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 141 - ABP1038

ikona 104,66 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

3 990 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

16% rabatu w SELSEY

10% zwrotu za zakupy w OBI

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 110,68 m²

Projekt domu Planujdom 141 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,16
2. Hall
9,43
3. Łazienka
2,94
4. Spiżarnia
2,85
5. Kuchnia
11,71
6. Pokój dzienny + jadalnia
28,24
7. Łazienka
7,60
8. Pokój
11,58
9. Pokój
14,90
10. Pokój
10,25
11. Kotłownia
6,02
Razem
110,68
110,68

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (163)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mini 4 energo WRC2706
Mini 4 energo
Dodano!
Dodano!
109,88 m²
3
2
0

3 680 zł

4 600 zł

Tooltip

Cena regularna

3 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Awokado BSA2232
Awokado
Dodano!
Dodano!
99,93 m²
3
2
0

4 749 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Aloes WOF1149
Aloes
Dodano!
Dodano!
100 m²
3
2
0

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Prima (1857) KRD3001
Kwadra Prima (1857)
Dodano!
Dodano!
119,90 m²
4
2
0

3 840 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tryton WOE1077
Tryton
Dodano!
Dodano!
98,96 m²
3
1
0

3 899 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Ton (1676) KRD2827
Kwadra Ton (1676)
Dodano!
Dodano!
109,10 m²
4
2
0

3 840 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lena Nano (1961) KRD3091
Lena Nano (1961)
Dodano!
Dodano!
106,80 m²
4
2
0

3 352 zł

3 702 zł

Tooltip

Cena regularna

3 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 4s WOF1183
Mokka 4s
Dodano!
Dodano!
99,05 m²
3
2
0

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

280 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

56 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

183 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

41 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

104,66 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

139,41 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

6,91 m

Szerokość elewacji

12,30 m

Długość elewacji

12,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,30 m

Min. długość działki
Tooltip

20,30 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: wielospadowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

600 zł

Opis projektu domu
Planujdom 141

Projekt domu parterowego PLANUJDOM 141 z dachem kopertowym, z tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 141 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 141