Sprawdź

Projekt domu WM11A Jaskółka GDB1054

1. Wiatrołap
6,48
2. Garderoba
2,35
3. Pokój dzienny
39,36
4. Kuchnia
12,07
5. Pomieszczenie gospodarcze
7,46
6. Korytarz
11,87
7. Wc
1,37
8. Łazienka
7,35
9. Pomieszczenie gospodarcze
6,78
10. Pokój
15,86
11. Pokój
9,76
12. Pokój
13,27
13. Garderoba
2,75
14. Łazienka
5,60
15. Pomieszczenie gospodarcze
21,37
16. Garaż dwustanowiskowy
37,40
Razem
201,10
201,10

Pow. użytkowa

221,36 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

5,83 m

Powierzchnia zabudowy

277,80 m²

Min. szer. i dł. działki

37,7 x 25,20 m

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

WM11A Jaskółka - GDB1054

ikona 221,36 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 201,10 m²

Projekt domu WM11A Jaskółka - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6,48
2. Garderoba
2,35
3. Pokój dzienny
39,36
4. Kuchnia
12,07
5. Pomieszczenie gospodarcze
7,46
6. Korytarz
11,87
7. Wc
1,37
8. Łazienka
7,35
9. Pomieszczenie gospodarcze
6,78
10. Pokój
15,86
11. Pokój
9,76
12. Pokój
13,27
13. Garderoba
2,75
14. Łazienka
5,60
15. Pomieszczenie gospodarcze
21,37
16. Garaż dwustanowiskowy
37,40
Razem
201,10
201,10

Podobne projekty (274)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa Parkowa 9 WAH2150
Willa Parkowa 9
Dodano!
Dodano!
234,46 m²
4
4
2

8 112 zł

10 140 zł

Tooltip

Cena regularna

8 112 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa Floryda 8 WAH2142
Willa Floryda 8
Dodano!
Dodano!
212,34 m²
5
4
2

10 920 zł

13 650 zł

Tooltip

Cena regularna

10 920 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 091 dwulokalowy LUA1702
APS 091 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
221,80 m²
6
4
2

6 309 zł

7 099 zł

Tooltip

Cena regularna

6 309 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1633 LKP1084
LK&1633
Dodano!
Dodano!
232,37 m²
4
4
2

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 168 KRX1299
HomeKoncept 168
Dodano!
Dodano!
199,25 m²
5
3
2

11 490 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1906 LKP1002
LK&1906
Dodano!
Dodano!
221,62 m²
3
2
2

14 760 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa Floryda 3 WAH1844
Willa Floryda 3
Dodano!
Dodano!
235,54 m²
5
3
2

10 632 zł

13 290 zł

Tooltip

Cena regularna

10 632 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 wariant B WAH1790
Dom z widokiem 3 wariant B
Dodano!
Dodano!
210,95 m²
4
3
2

7 840 zł

9 800 zł

Tooltip

Cena regularna

7 840 zł najniższa cena

Autor: Wm

221,36 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

277,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

5,83 m

Min. szerokość działki
Tooltip

37,70 m

Min. długość działki
Tooltip

25,20 m

Opis szczegółowy

WM11A Jaskółka bis (wariant WM11) to piękny parterowy dom dla 4-6 osobowej rodziny. Zastosowano funkcjonalny podział na jednoprzestrzenną strefę dzienną: kuchnię, jadalnię, salon z kominkiem oraz strefę nocną: sypialnie z garderobą i łazienkami i duży dwustanowiskowy garaż. Dom parterowy z garażem Sypialnia rodziców jest ich niezależnym "królestwem": własna łazienka, garderoba i wyjście do ogrodu zapewnią gospodarzom intymność i spokój. Pozostałe sypialnie mogą występować w wielu aranżacjach i wersjach: jako trzy pokoje (propozycja w dokumentacji) lub jeden duży, czy dwa średnie. Z lewej strony budynku można dostawić garaż z bezpośrednim połączeniem - poprzez pomieszczenie gospodarcze - z częścią mieszkalną. Technologia budynku: Dom zaprojektowany w technologii tradycyjnej - murowanej. Dach (i strop zarazem) drewniany - wiązarowy zintegrowany z dachem. Dach pokryty dachówką ceramiczną, lub blacho-dachówką. Ściany trzy warstwowe z wykończeniem cegłą klinkierową, lub tynkiem (w zależności od wariantu)

Strop

Zarazem) drewniany - wiązarowy zintegrowany z dachem

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
WM11A Jaskółka

Społeczność projektu domu
WM11A Jaskółka w budowie

• Oglądaj zdjęcia z budowy