Projekt domu Wacław II PRA1148

Cena projektu: 2 490 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
139,85 m²
Min. szer. działki
28,85 m
Wysokość budynku
7,02 m
Pow. zabudowy
250,47 m²
Kubatura
1 215,4 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Budynek Wacław II został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Wacław. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Wacław II to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale się prezentuje. Projekt Wacław II to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Wacław II - Rzut parteru

1 wiatrołap
9,31 m²
2 kotłownia
9,91 m²
3 hall
19,56 m²
4 wc
2,38 m²
5 spiżarnia
2,38 m²
6 kuchnia
11,66 m²
7 pokój dzienny
33,93 m²
8 pokój
15,48 m²
9 pokój
22,33 m²
10 pokój
15,74 m²
11 łazienka
9,46 m²
12 pom. gospodarcze
12,04 m²
13 garaż dwustan.
42 m²
razem
206,18 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Wacław II
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
121 618 zł

stan surowy otwarty
142 919 zł

stan surowy zamknięty
29 750 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

294 287 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany warstwowe grubości 41cm, murowane z bloczków „POROTHERM” grubości 25cm, ocieplone styropianem grubości 16cm. Ściany wewnętrzne z bloczków „POROTHERM” grubości 25cm i 12cm. Komin z cegły ceramicznej pełnej. Strop gęstożebrowy „POROTHERM”. Więźba dachowa wielospadowa, drewniana, pokryta dachówką.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Dokumentacja projektowa jest zabezpieczona plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z rysunkami szczegółowymi do projektu.

Elewacje

Autor: Kup Projekt

Recenzje projektu Wacław II

  – 0 głosów

Projekt domu Wacław II należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Wacław II

Projekt domu Wacław

Wacław

133,2 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych