Sprawdź

Projekt domu W-0617 WAA1024

1. Wiatrołap
2,70
2. Korytarz
3
3. Hall
7,60
4. Wc
1,60
5. Kuchnia + jadalnia
12
6. Spiżarnia
1,30
7. Pokój dzienny
20,50
8. Pokój
12,70
9. Kotłownia
10,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
4,30
Razem
76
76

podłogi
1. Garderoba
4,10
2. Korytarz
6,20
3. Wc
1,30
4. Łazienka
6,40
5. Pokój
17,40
6. Pokój
17,30
7. Pokój
10,10
8. Pomieszczenie gospodarcze
0,70
Razem
63,50
63,50

Pow. użytkowa

125,70 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7,56 m

Powierzchnia zabudowy

109,20 m²

Min. szer. i dł. działki

17,73 x 19,26 m

ikona Pobierz i drukuj

W-0617 - WAA1024

ikona 125,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 76 m²

Projekt domu W-0617 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,70
2. Korytarz
3
3. Hall
7,60
4. Wc
1,60
5. Kuchnia + jadalnia
12
6. Spiżarnia
1,30
7. Pokój dzienny
20,50
8. Pokój
12,70
9. Kotłownia
10,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
4,30
Razem
76
76

Poddasze - 63,50 m²

Projekt domu W-0617 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Garderoba
4,10
2. Korytarz
6,20
3. Wc
1,30
4. Łazienka
6,40
5. Pokój
17,40
6. Pokój
17,30
7. Pokój
10,10
8. Pomieszczenie gospodarcze
0,70
Razem
63,50
63,50

Podobne projekty (1942)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 755 KRZ1084
NewHouse 755
Dodano!
Dodano!
123,23 m²
4
2
0

5 490 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Panoramiczny 2 GDE1025
Panoramiczny 2
Dodano!
Dodano!
119,74 m²
4
2
0

4 250 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 307 LUA1655
APS 307
Dodano!
Dodano!
123,20 m²
4
2
1

4 349 zł

4 899 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Igor Rex Duo (1963) KRD3094
Igor Rex Duo (1963)
Dodano!
Dodano!
119,40 m²
4
3
1

3 592 zł

3 942 zł

Tooltip

Cena regularna

3 592 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Emma Max Duo (1728) KRD2888
Emma Max Duo (1728)
Dodano!
Dodano!
129 m²
4
3
1

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tytan WAH1586
Tytan
Dodano!
Dodano!
134,26 m²
4
3
1

5 952 zł

7 440 zł

Tooltip

Cena regularna

5 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przytulny D25 wariant II WWC1072
Przytulny D25 wariant II
Dodano!
Dodano!
113,45 m²
4
2
1

4 099 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu uA88 WCB1129
uA88
Dodano!
Dodano!
125,69 m²
3
2
1

4 417 zł

4 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 417 zł najniższa cena

125,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

109,20 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

7,56 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,73 m

Min. długość działki
Tooltip

19,26 m

Opis szczegółowy

Ściany: warstwowe, ceramiczne. Stropy: gęstożebrowe. Dach: o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy o nachyleniu połaci 21°, 30° i 37°, kryty dachówką blaszaną.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²

Opis projektu domu
W-0617

Projekt domu W-0617 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt W-0617 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Czytaj więcej

Polecani producenci