Sprawdź

Projekt domu W-0109 WAA1198

podłogi
1. Korytarz
6,60
2. Garaż jednostanowiskowy
14,22
3. Magazyn
7,13
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
5. Kotłownia
6,60
6. Spiżarnia
Razem
38,05
38,05

1. Wiatrołap
1,66
2. Hall
7,32
3. Wc
1,35
4. Kuchnia
8,31
5. Pokój dzienny
23,68
6. Pokój
17,24
7. Pokój
12,17
8. Łazienka
4,50
Razem
76,23
76,23

Pow. użytkowa

75,50 m²

Kąt dachu

22°

Wysokość budynku

5,23 m

Powierzchnia zabudowy

110,77 m²

Min. szer. i dł. działki

18,62 x 18,43 m

ikona Pobierz i drukuj

W-0109 - WAA1198

ikona 75,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Piwnica - 38,05 m²

Projekt domu W-0109 - rzut piwnicy, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
6,60
2. Garaż jednostanowiskowy
14,22
3. Magazyn
7,13
4. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
5. Kotłownia
6,60
6. Spiżarnia
Razem
38,05
38,05

Parter - 76,23 m²

Projekt domu W-0109 - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
1,66
2. Hall
7,32
3. Wc
1,35
4. Kuchnia
8,31
5. Pokój dzienny
23,68
6. Pokój
17,24
7. Pokój
12,17
8. Łazienka
4,50
Razem
76,23
76,23

Podobne projekty (621)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu MG 2 wariant 15 WAH2169
MG 2 wariant 15
Dodano!
Dodano!
82,82 m²
3
2
0

4 200 zł

5 250 zł

Tooltip

Cena regularna

4 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu MG 2 wariant 15 B drewniany WAH2172
MG 2 wariant 15 B drewniany
Dodano!
Dodano!
80,36 m²
3
2
0

4 200 zł

5 250 zł

Tooltip

Cena regularna

4 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 80 GDF1008
Parterowy klasyk 80
Dodano!
Dodano!
79,94 m²
3
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu MG 2 wariant 15 B WAH2170
MG 2 wariant 15 B
Dodano!
Dodano!
80,33 m²
3
2
0

4 200 zł

5 250 zł

Tooltip

Cena regularna

4 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu MG 2 wariant 15 drewniany WAH2171
MG 2 wariant 15 drewniany
Dodano!
Dodano!
82,82 m²
3
2
0

4 200 zł

5 250 zł

Tooltip

Cena regularna

4 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mini 3 energo WRC2689
Mini 3 energo
Dodano!
Dodano!
79 m²
3
2
0

3 600 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mini 1 (wiązary) energo WRC2813
Mini 1 (wiązary) energo
Dodano!
Dodano!
79,72 m²
3
2
0

3 440 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Nasz parterowy 80 GDF1007
Nasz parterowy 80
Dodano!
Dodano!
79,94 m²
3
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena

75,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

110,77 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

22°

Wysokość budynku
Tooltip

5,23 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,62 m

Min. długość działki
Tooltip

18,43 m

Opis szczegółowy

Ściany: dwuwarstwowe, ceramiczne. Stropy: gęstożebrowe. Dach: o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy o nachyleniu połaci 22°, kryty dachówką blaszaną.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Fiore 76 HRK1003
75,95 m²
3
Stan deweloperski brutto
344 520 zł 4 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX76 HDX1000
76 m²
2
Stan deweloperski brutto
570 587 zł 7 508 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Solo Smart 100 HHT1034
74,64 m²
2
Stan deweloperski brutto
362 383 zł 4 855 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-3 HDH1003
74,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
581 742 zł 7 798 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 90 HHT1021
74 m²
3
Stan deweloperski brutto
379 527 zł 5 129 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 90 HHT1019
73,45 m²
2
Stan deweloperski brutto
428 600 zł 5 318 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Edge Smart 90 HHT1025
71,68 m²
3
Stan deweloperski brutto
452 995 zł 6 320 zł/m²

Opis projektu domu
W-0109

Projekt domu W-0109 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy garaż podziemny. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt W-0109 to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Projekt uwzględnia podpiwniczenie domu, dzięki czemu jest on funkcjonalnie podzielony na strefę mieszkalną i gospodarczą. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. W projekcie przewidziano dwie sypialnie, które będą odpowiednie dla 2-4 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.