Projekt domu TK106 WAK1030

Cena projektu: 2 550 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
119,93 m²
Min. szer. działki
21,59 m
Wysokość budynku
7,9 m
Pow. zabudowy
149,82 m²
Kubatura
398,16 m³
Kąt nach. dachu
45°
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu TK106 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem czterospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt TK106 to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom został zaprojektowany w technologii szkieletowej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu TK106 - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,4 m²
2 pom. gospodarcze
5,8 m²
3 korytarz
13,9 m²
4 pokój
11,3 m²
5 pokój
12,6 m²
6 pokój
13 m²
7 łazienka
3,8 m²
8 wc
2 m²
9 pokój dzienny
28,3 m²
10 kuchnia
7,8 m²
11 spiżarnia
2,9 m²
razem
107,8 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu TK106 na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
39 820 zł

stan surowy otwarty
104 875 zł

stan surowy zamknięty
21 096 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Elewacje: oblicówka z desek. Strop: drewniany. Ściany wewnętrzne: szkielet drewniany tzw. kanadyjski. Ściany zewnętrzne: szkielet drewniany tzw. kanadyjski. Pokrycie dachu: strzecha, możliwa adaptacja innego pokrycia.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ARCHITEKA

Recenzje projektu TK106

  – 0 głosów

Projekt domu TK106 należy do kategorii