👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Terra BSA1387

1. Wiatrołap
4,40
2. Korytarz
22,40
3. Kuchnia
13,20
4. Jadalnia
15,10
5. Pokój dzienny
31,30
6. Łazienka
7,10
7. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
8. Garderoba
6,30
9. Kotłownia
9
10. Garaż dwustanowiskowy
48
Razem
160,30
160,30

podłogi
1. Korytarz
8,90
2. Łazienka
5,10
3. Pokój
19,30
4. Łazienka
5,80
5. Pokój
11,10
6. Pokój
12,50
Razem
62,70
62,70

Pow. użytkowa

175 m²

Kąt dachu

20°

Wysokość budynku

8,13 m

Powierzchnia zabudowy

204,10 m²

Min. szer. i dł. działki

31,57 x 21,26 m

ikona Pobierz i drukuj

Terra - BSA1387

ikona 175 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 160,30 m²

Projekt domu Terra - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,40
2. Korytarz
22,40
3. Kuchnia
13,20
4. Jadalnia
15,10
5. Pokój dzienny
31,30
6. Łazienka
7,10
7. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
8. Garderoba
6,30
9. Kotłownia
9
10. Garaż dwustanowiskowy
48
Razem
160,30
160,30

Piętro 1 - 62,70 m²

Projekt domu Terra - rzut 1 piętra, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
8,90
2. Łazienka
5,10
3. Pokój
19,30
4. Łazienka
5,80
5. Pokój
11,10
6. Pokój
12,50
Razem
62,70
62,70

Podobne projekty (996)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 146 ABP1043
Planujdom 146
Dodano!
Dodano!
174,89 m²
4
2
0

4 770 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 WAH1656
Dom z widokiem 3
Dodano!
Dodano!
186,93 m²
4
3
2

9 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Eco 46 - dwulokalowy WOZ1060
Eco 46 - dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
163,26 m²
4
2
0

8 698 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Domino TBO1009
Domino
Dodano!
Dodano!
177,82 m²
4
2
2

4 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Lawenda TBO1008
Lawenda
Dodano!
Dodano!
162,54 m²
3
3
2

4 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Czeremcha TBO1001
Czeremcha
Dodano!
Dodano!
174,26 m²
4
2
2

4 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła Parterowa z garażem KRY1002
158,24 m²
3
2
2

6 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Orkan wariant B WAH1936
Orkan wariant B
Dodano!
Dodano!
183,59 m²
6
4
2

7 900 zł

Autor: Domy w Stylu

175 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

204,10 m²

Powierzchnia dachu

425 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

20°

Wysokość budynku
Tooltip

8,13 m

Min. szerokość działki
Tooltip

31,57 m

Min. długość działki
Tooltip

21,26 m

Opis szczegółowy

Ściany: 3-warstwowe - pustak ceramiczny. Stropy: żelbetowe, wylewane. Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 20°. Ogrzewanie: gazowe, olejowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
Terra

Projekt domu Terra to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Terra to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. willi.