Sprawdź

Projekt domu Tango WAL1037

1. Wiatrołap
9,80
2. Garaż wielostanowiskowy
66,70
3. Garderoba
11,20
4. Kotłownia
10,70
5. Pomieszczenie gospodarcze
9,30
6. Łazienka
8,20
7. Hall
15,30
8. Pokój
26,60
9. Pokój
17,60
10. Pokój dzienny
54,60
11. Jadalnia
34,10
12. Kuchnia
22
13. Spiżarnia
Razem
286,10
286,10

podłogi
1. Antresola
38,40
2. Pokój
23,30
3. Pokój
13
4. Łazienka
7,50
5. Pokój
20,20
6. Łazienka
13,60
7. Garderoba
6,70
8. Pokój
27,10
Razem
149,80
149,80

Pow. użytkowa

442,21 m²

Pokoje

6

Kąt dachu

35°

Powierzchnia zabudowy

355,75 m²

Min. szer. i dł. działki

30,64 x 38,25 m

ikona Pobierz i drukuj

Tango - WAL1037

ikona 442,21 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 286,10 m²

Projekt domu Tango - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
9,80
2. Garaż wielostanowiskowy
66,70
3. Garderoba
11,20
4. Kotłownia
10,70
5. Pomieszczenie gospodarcze
9,30
6. Łazienka
8,20
7. Hall
15,30
8. Pokój
26,60
9. Pokój
17,60
10. Pokój dzienny
54,60
11. Jadalnia
34,10
12. Kuchnia
22
13. Spiżarnia
Razem
286,10
286,10

Poddasze - 149,80 m²

Projekt domu Tango - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Antresola
38,40
2. Pokój
23,30
3. Pokój
13
4. Łazienka
7,50
5. Pokój
20,20
6. Łazienka
13,60
7. Garderoba
6,70
8. Pokój
27,10
Razem
149,80
149,80

Podobne projekty (31)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1556 LKP1103
LK&1556
Dodano!
Dodano!
377,15 m²
5
4
0

24 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1781 LKP1049
LK&1781
Dodano!
Dodano!
498,63 m²
6
3
2

24 600 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1719 LKP1066
LK&1719
Dodano!
Dodano!
353,44 m²
4
4
3

22 140 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1658 LKP1077
LK&1658
Dodano!
Dodano!
425,48 m²
7
7
2

19 450 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1740 LKP1056
LK&1740
Dodano!
Dodano!
367,94 m²
5
4
2

18 450 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa moderna 2 WAH2026
Willa moderna 2
Dodano!
Dodano!
381,98 m²
5
4
2

13 880 zł

17 350 zł

Tooltip

Cena regularna

13 880 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Prestiżowy WAH1043
Prestiżowy
Dodano!
Dodano!
402,65 m²
8
4
2

9 192 zł

11 490 zł

Tooltip

Cena regularna

9 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1695 LKP1055
LK&1695
Dodano!
Dodano!
395,20 m²
6
4
2

12 000 zł

Autor: Villanette Autorska Pracownia Architektury Dagmary Obłuskiej

442,21 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

355,75 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Min. szerokość działki
Tooltip

30,64 m

Min. długość działki
Tooltip

38,25 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: żelbetowe wylewane. Ściany zewnętrzne: warstwowe gr. 47 cm (pustak ceramiczny, wełna mineralna, cegła modularna). Ściany wewnętrzne: nośne (cegła pełna), działowe parteru (cegła dziurawka), działowe piętra (lekkie gipsowo- kartonowe). Strop: płyta żelbetowa. Elewacje: tynk akrylowy + okładzina klinkierowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Tango

Projekt domu Tango jest doskonały na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż trzystanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem wielospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Tango to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Strefa sypialniana składa się z sześciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Lepszą organizację przestrzeni zapewnia przewidziana w domu garderoba. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Dużą przestronność i otwartość wnętrza zapewnia atrakcyjna antresola. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.