Sprawdź

Projekt domu Tabasco 2 WRN1369

1. Wiatrołap
4,70
2. Kuchnia
9,50
3. Pokój dzienny + jadalnia
29,60
4. Pokój
12,20
5. Hall
9,40
6. Łazienka
4,40
7. Pomieszczenie gospodarcze
7,20
Razem
77
77

podłogi
8. Hall
5,30
9. Pokój
11,80
10. Pokój
11,30
11. Pokój
14,70
12. Łazienka
10,20
13. Garderoba
2,80
Razem
56,10
56,10

Pow. użytkowa

133,10 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,34 m

Powierzchnia zabudowy

95,60 m²

Min. szer. i dł. działki

18,1 x 17,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Tabasco 2 - WRN1369

ikona 133,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 77 m²

Projekt domu Tabasco 2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,70
2. Kuchnia
9,50
3. Pokój dzienny + jadalnia
29,60
4. Pokój
12,20
5. Hall
9,40
6. Łazienka
4,40
7. Pomieszczenie gospodarcze
7,20
Razem
77
77

Poddasze - 56,10 m²

Projekt domu Tabasco 2 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
8. Hall
5,30
9. Pokój
11,80
10. Pokój
11,30
11. Pokój
14,70
12. Łazienka
10,20
13. Garderoba
2,80
Razem
56,10
56,10

Warianty projektu (1)

Projekt domu Tabasco 3
Tabasco 3
Dodano!
Dodano!
133 m²
4
2
0

4 095 zł

Podobne projekty (1284)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-136 PZB1138
N-136
Dodano!
Dodano!
135,08 m²
4
2
0

8 160 zł

8 590 zł

Tooltip

Cena regularna

8 160 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lungo 3 WOF1131
Lungo 3
Dodano!
Dodano!
129,44 m²
4
2
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Studio 110 WRN1606
Studio 110
Dodano!
Dodano!
119,42 m²
4
2
0

4 195 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 136 WRN1602
Krajobrazy 136
Dodano!
Dodano!
130,06 m²
4
2
0

4 095 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Stodoła Family KNT1012
Stodoła Family
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
4
2
0

5 350 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

5 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Loft 2 WRN1562
Loft 2
Dodano!
Dodano!
123,80 m²
4
2
0

3 890 zł

4 095 zł

Tooltip

Cena regularna

3 887 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 99 WRN1579
Krajobrazy 99
Dodano!
Dodano!
123,86 m²
4
2
0

3 985 zł

4 195 zł

Tooltip

Cena regularna

3 985 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 38 WRN1582
Krajobrazy 38
Dodano!
Dodano!
135,70 m²
4
2
0

3 890 zł

4 095 zł

Tooltip

Cena regularna

3 890 zł najniższa cena

Autor: Krajobrazy

133,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

95,60 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

593 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,34 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,10 m

Min. długość działki
Tooltip

17,50 m

Opis szczegółowy

Ściany w projekcie wykonać można z betonu komórkowego docieplonego styropianem. Strop typu TERIVA. Więźba dachowa jest drewniana, a sam dach kryty ekonomiczną dachówką zakładkową. Balustrady metalowe. Inne materiały dostępne są na etapie adaptacji. Dokumentację zamówić można w wariantach standard lub odbicie lustrzane.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Tabasco 2

Budynek Tabasco 2 został stworzony na wzór znanego projektu Tabasco. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Tabasco 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Tabasco 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Tabasco 2 zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.