Projekt domu Stylowy 2 WAW1019

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
178,1 m²
Min. szer. działki
23,48 m
Wysokość budynku
8,53 m
Pow. zabudowy
173,1 m²
Kubatura
900 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
312 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Budynek Stylowy 2 jest modyfikacją popularnego projektu Stylowy 1. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniej pokoi, większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Stylowy 2 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Stylowy 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. W projekcie uwzględniono antresolę, która nadaje wnętrzu większej przestronności. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Stylowy 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,8 m²
2 hall + schody
17,2 m²
3 garderoba
6,9 m²
4 pokój
11,1 m²
5 łazienka
3,7 m²
6 kuchnia
8,9 m²
7 jadalnia
8,4 m²
8 pokój dzienny
34,6 m²
9 kotłownia
8,4 m²
10 garaż dwustan.
32,5 m²
razem
135,5 m²

Rzut kondygnacji projektu Stylowy 2 - Rzut poddasza

1 hall
13,1 m² (14,3 m²)
2 antresola
9,2 m² (9,7 m²)
3 pokój
13,4 m² (18,1 m²)
4 łazienka
4,9 m² (8,2 m²)
5 pokój
16,5 m² (26,4 m²)
6 łazienka
5,8 m² (7,8 m²)
7 garderoba
7,3 m² (8,3 m²)
8 pokój
13,3 m² (20,1 m²)
razem
83,5 m² (112,9 m²)

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Stylowy 2 na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
65 964 zł

stan surowy otwarty
217 488 zł

stan surowy zamknięty
42 228 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

325 680 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: pustak ceramiczny + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany pustaka ceramicznego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na bloczek silikatowy. Elewacja: tynk, wielkoformatowe płyty kamienne - wielkoformatowe płyty kamienne wykorzystane jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Stylowy 2

  – 0 głosów

Projekt domu Stylowy 2 należy do kategorii

Projekty podobne do Stylowy 2 WAW1019

Projekt domu Romeo

Romeo

161,51 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych