Sprawdź

Projekt domu Sonia 2 PS WRW1209

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
5.0 1 opinia

1. Wiatrołap
6,28
2. Hall
19,04
3. Kuchnia
10,07
4. Spiżarnia
1,42
5. Jadalnia
10,25
6. Pokój dzienny
31,83
7. Pokój
13,53
8. Korytarz
3,06
9. Łazienka
7,31
10. Garderoba
4,27
11. Pokój
14
12. Garderoba
3,34
13. Wc
2,22
14. Pokój
13,16
15. Garderoba
2,34
16. Pokój
14,47
17. Garderoba
2,32
18. Łazienka
6,89
19. Pomieszczenie gospodarcze
1,32
20. Pomieszczenie gospodarcze
5,40
21. Pomieszczenie gospodarcze
8,92
22. Garaż dwustanowiskowy
36,33
Razem
217,77
217,77

pomieszczenia
podłogi
1. Poddasze do adaptacji
92,16
230,82
Razem
92,16
230,82

Pow. użytkowa

172,52 m²

Kąt dachu

32°

Wysokość budynku

6,84 m

Powierzchnia zabudowy

292,93 m²

Min. szer. i dł. działki

26,33 x 27,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Sonia 2 PS - WRW1209

ikona 172,52 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 217,77 m²

Projekt domu Sonia 2 PS - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6,28
2. Hall
19,04
3. Kuchnia
10,07
4. Spiżarnia
1,42
5. Jadalnia
10,25
6. Pokój dzienny
31,83
7. Pokój
13,53
8. Korytarz
3,06
9. Łazienka
7,31
10. Garderoba
4,27
11. Pokój
14
12. Garderoba
3,34
13. Wc
2,22
14. Pokój
13,16
15. Garderoba
2,34
16. Pokój
14,47
17. Garderoba
2,32
18. Łazienka
6,89
19. Pomieszczenie gospodarcze
1,32
20. Pomieszczenie gospodarcze
5,40
21. Pomieszczenie gospodarcze
8,92
22. Garaż dwustanowiskowy
36,33
Razem
217,77
217,77

Poddasze - 92,16 m²

Projekt domu Sonia 2 PS - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Poddasze do adaptacji
92,16
230,82
Razem
92,16
230,82

Podobne projekty (502)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu House 41 WRG1105
House 41
Dodano!
Dodano!
169,63 m²
3
2
1

8 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 18 KZN1002
PióroArchitekci – 18
Dodano!
Dodano!
160,50 m²
4
3
2

4 000 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hanka 2 WAH2048
Hanka 2
Dodano!
Dodano!
176,08 m²
4
3
1

6 432 zł

8 040 zł

Tooltip

Cena regularna

6 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Dom Planis POZ1008
Dom Planis
Dodano!
Dodano!
160,07 m²
2
2
2

22 450 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa wariant C WAH1981
Willa Parterowa wariant C
Dodano!
Dodano!
182,87 m²
4
3
2

6 352 zł

7 940 zł

Tooltip

Cena regularna

6 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa WAH1882
Willa Parterowa
Dodano!
Dodano!
172,05 m²
4
3
2

6 352 zł

7 940 zł

Tooltip

Cena regularna

6 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 312 LUA1453
APS 312
Dodano!
Dodano!
173,20 m²
4
3
2

5 749 zł

6 299 zł

Tooltip

Cena regularna

5 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 2 WAH1954
Hiacynt 2
Dodano!
Dodano!
157,32 m²
4
2
2

7 280 zł

9 100 zł

Tooltip

Cena regularna

7 280 zł najniższa cena

Autor: Domena

172,52 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

292,93 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

596,50 m³

Powierzchnia dachu

428,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

32°

Wysokość budynku
Tooltip

6,84 m

Szerokość elewacji

19,33 m

Długość elewacji

19,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26,33 m

Min. długość działki
Tooltip

27,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

68 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego (odm. 600) - 24 cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 16 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego (odm. 600) - 24 cm (działowe - 12 cm). Strop: gęstożebrowy Teriva I oraz żelbetowy monolityczny gr. 20 i 24 cm.. Elewacje: tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA, deska elewacyjna, płytki klinkierowe. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym. Schody wewnętrzne: schody nożycowe FAKRO. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny lub kocioł na paliwo stałe dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
Sonia 2 PS

Projekt domu Sonia 2 PS zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem wielospadowym, który oryginalnie się prezentuje. Projekt Sonia 2 PS to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Kuchnia zamknięta daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, gdyż jej styl nie musi dorównywać stylowi salonu. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianych w projekcie garderób. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.