Sprawdź

Projekt domu Sójka III bez garażu [B] WRF1304

1. Wiatrołap
2,90
2. Hall
3
3. Korytarz
4,90
4. Kuchnia
9,10
5. Łazienka
3,40
6. Pomieszczenie gospodarcze
1
7. Kotłownia
5,80
8. Pokój dzienny
27,30
Razem
57,40
57,40

pomieszczenia
podłogi
9. Hall
5,20
5,20
10. Schody
4,20
4,20
11. Garderoba
2,80
6,50
12. Pokój
11,90
17
13. Pokój
7,70
11,10
14. Łazienka
6,80
9,70
15. Pokój
10,30
13,20
Razem
48,90
66,90

Pow. użytkowa

97,30 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8 m

Powierzchnia zabudowy

86,60 m²

Min. szer. i dł. działki

18,7 x 17 m

ikona Pobierz i drukuj

Sójka III bez garażu [B] - WRF1304

ikona 97,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 57,40 m²

Projekt domu Sójka III bez garażu [B] - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,90
2. Hall
3
3. Korytarz
4,90
4. Kuchnia
9,10
5. Łazienka
3,40
6. Pomieszczenie gospodarcze
1
7. Kotłownia
5,80
8. Pokój dzienny
27,30
Razem
57,40
57,40

Poddasze - 48,90 m²

Projekt domu Sójka III bez garażu [B] - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
9. Hall
5,20
5,20
10. Schody
4,20
4,20
11. Garderoba
2,80
6,50
12. Pokój
11,90
17
13. Pokój
7,70
11,10
14. Łazienka
6,80
9,70
15. Pokój
10,30
13,20
Razem
48,90
66,90

Podobne projekty (1332)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 5 WAH2175
Przyjemny 5
Dodano!
Dodano!
99,75 m²
4
2
0

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Stodoła z antresolą KNT1007
Stodoła z antresolą
Dodano!
Dodano!
98,90 m²
3
3
0

4 350 zł

4 800 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Bielik BSA1316
Bielik
Dodano!
Dodano!
103,20 m²
3
2
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 072/2 energo ELW1065
Sej-pro 072/2 energo
Dodano!
Dodano!
98,47 m²
3
2
0

5 097 zł

5 397 zł

Tooltip

Cena regularna

5 097 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 103 WRN1596
Krajobrazy 103
Dodano!
Dodano!
99,73 m²
3
2
0

3 795 zł

Zdjęcie 1 projektu D21-13 WSA1003
D21-13
Dodano!
Dodano!
87,80 m²
3
2
0

6 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 54 KRK1559
Dom przy Alabastrowej 54
Dodano!
Dodano!
90,93 m²
3
2
1

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 38 KRK1527
Dom przy Alabastrowej 38
Dodano!
Dodano!
98,35 m²
3
2
1

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

97,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

86,60 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

124,30 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

467,80 m³

Powierzchnia dachu

151 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,70 m

Min. długość działki
Tooltip

17 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk akrylowy, okładzina kamienna. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
500 040 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Prime Smart 120 HHT1033
95,36 m²
3
Stan deweloperski brutto
507 946 zł 5 263 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-7 HDH1014
95,07 m²
3
Stan deweloperski brutto
621 918 zł 6 542 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²

Opis projektu domu
Sójka III bez garażu [B]

Budynek Sójka III bez garażu [B] jest wariantem cieszącego się popularnością projektu Sójka z garażem 1-st. [A]. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma mniej pokoi, większą powierzchnię, Jednak nie ma garażu. Projekt domu Sójka III bez garażu [B] jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, który świetniesię prezentuje. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Sójka III bez garażu [B] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Sójka III bez garażu [B] jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.