Projekt domu Sadyba WRY1013

Cena projektu: 2 900 zł 2 610 zł Oszczędzasz 290 złOferta ważna do 31 stycznia 2020 r.

Projekty domów z w promocyjenj cenie

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
164,1 m²
Min. szer. działki
26,11 m
Wysokość budynku
7,8 m
Pow. zabudowy
165 m²
Kubatura
830 m³
Kąt nach. dachu
40°
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Sadyba zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Sadyba to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano toaletę na parterze oraz łazienkę na wyższej kondygnacji. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Sadyba nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Sadyba - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,6 m²
2 kuchnia
11,1 m²
3 spiżarnia
6,3 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
35 m²
5 hall
11,1 m²
6 pokój
16,5 m²
7 wc
2 m²
8 kotłownia
8,3 m²
9 garaż dwustan.
35,3 m²
razem
131,2 m²

Rzut kondygnacji projektu Sadyba - Rzut poddasza

1 korytarz
6,5 m²
2 pokój
13,6 m²
3 garderoba
1,4 m²
4 pom. gospodarcze
6,4 m²
5 łazienka
9,4 m²
6 garderoba
1,7 m²
7 pokój
14,7 m²
8 pokój
14,5 m²
razem
68,2 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Sadyba na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Sadyba
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

279 917 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej ściany dwuwarstwowej z pustaków ceramicznych poryzowanych docieplonych wełną mineralną lub styropianem ze stropem gestożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Elewacje wykonano z tynku strukturalnego, cokół i okładziny ścian z okładziny klinkierowej lub kamiennej. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: OPUSDOM

Opinie mieszkańców domu Sadyba

Zdjęcie profilowe www
www

Zdecydowaliśmy się na projekt domu Sadyba WRY1013 dlatego, że odpowiadała nam powierzchnia oraz nie ukrywam, że wygląd zewnętrzny również nas zachwycił. Chcieliśmy także dom w garażem, lukarną oraz dużym salonem połączonym z kuchnią.

Budowa trwała 1,5 roku, więc wszystko przebiegło zgodnie z naszym harmonogramem. Projekt domu Sadyba WRY1013 był bardzo dobrze przygotowany, przejrzysty i nie mieliśmy z nim żadnych kłopotów. Piec mamy na ekogroszek i jesteśmy bardzo zadowoleni z kosztów.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić kilka modyfikacji. Zlikwidowałem spiżarnię na rzecz powiększenia kuchni. Natomiast spiżarnię zrobiliśmy pod schodami (schodzi się jakieś siedem stopni w dół). Został zmieniony stosunek łazienki i suszarni na poddaszu. Podniosłem również ściankę kolankową oraz zrobiłem w jednej sypialni garderobę. Gdyby ktoś się zdecydował na ten dom, to warto by było zastosować większą izolację dachu. Ja mam 25 cm wełny i uważam, że mogłoby być lepiej. Można także wyeliminować słup w suszarni.

Wejście mamy od północy, a taras wychodzi na wschód- przy takim umieszczeniu domu na działce jest bardzo jasno w pomieszczeniach w ciągu dnia. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny. Jak najbardziej nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi, jednak zastanawiamy się z żona, jak to będzie, gdy będziemy starsi, bo może być problem ze schodami. Sądzę, że w przyszłości przeniesiemy naszą sypialnię do gabinetu na parter. Moja rodzina jest czteroosobowa, więc miejsca mamy wystarczająco. Salon jest dosyć spory i już odbywały się u nas różne imprezy rodzinne.

Na pewno naszym sukcesem przy realizacji były koszty, ponieważ udało nam się zmieścić w mniejszych niż zakładał kosztorys. Poza tym, czas wykonywanych robót był dosyć sprawny i szybki. Oczywiście jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Sadyba WRY1013, choć dom parterowy również byłby odpowiedni. Polecam i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe ewuś
ewuś

Wybraliśmy projekt domu Sadyba WRY1013 głównie ze względu na dobrze przemyślane i dość duże pomieszczenia gospodarcze, czyli spiżarnię, garderobę oraz pralnię z suszarnią.

Cała budowa przebiegła bez większych przeszkód i zakończyła się zgodnie z planem i czasem, który sobie założyliśmy. Zakładam też, że projekt domu Sadyba WRY1013 był czytelny, ponieważ nikt się nie skarżył. Piec mamy na gaz, jesteśmy bardzo zadowoleni z jego eksploatacji.

Oczywiście wprowadziliśmy poprawki do projektu, aby dom lepiej pasował do naszych potrzeb. Właściwie tylko wyrównaliśmy poziom salonu- nie chcieliśmy, aby był poziom niżej. Zmniejszyliśmy również nieznacznie okna.

Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Na co dzień bardzo dobrze się w nim mieszka. Uważam, że w domu odnajdą się zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Dzieci, ponieważ jest dużo przestrzeni i miejsca do zabawy, nie ma też problemu ze schodami, natomiast osoby starsze mogą mieszkać tylko na parterze.

Moja rodzina liczy obecnie trzy osoby, więc miejsca mamy aż nadto. Oczywiste jest, że mnie jako kobietę najbardziej zachwyca spiżarnia obok kuchni oraz pralnia z suszarnią. To pomieszczenia, które zawsze chciałam mieć. Są niesamowicie wygodne i teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez nich. Uważam, że w każdym domu są niezbędne. Zachwyca mnie również piękna duża łazienka na poddaszu (taki pokój kąpielowy), bo jest prawie nad całym garażem. Połączenie jadalni z salonem i wyrównanie powierzchni na całości jest idealnym rozwiązaniem. Możemy przyjmować wiele gości, a podczas przygotowywania posiłków możemy prowadzić dalej rozmowę, dzięki otwartej przestrzeni.

Jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Sadyba WRY1013, ponieważ jest bardzo funkcjonalny, piękny, przestronny i jasny. Naprawdę warto się na niego zdecydować. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Sadyba

  – 0 głosów

Projekt domu Sadyba należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Sadyba

Projekt domu Sadyba wersja D

Sadyba wersja D

180,2 m²

Projekt domu Sadyba wersja B

Sadyba wersja B

179,4 m²

Projekt domu Sadyba II

Sadyba II

172,8 m²

Projekty podobne do Sadyba WRY1013

Projekt domu Willa Parkowa 4 -1078 3D iDesigner

Willa Parkowa 4

165,77 m²

Projekt domu Naomi G2 -555

Naomi G2

176,41 m²

Projekt domu Melodia 2 -135

Melodia 2

178,2 m²

Projekt domu Retro -125

Retro

152,5 m²

Projekt domu Willa Parkowa 5 -1078

Willa Parkowa 5

173,6 m²

Projekt domu Astrid II G2 energo -510

Astrid II G2 energo

157,28 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych