Projekt domu PS-MN-48-20GT SLR1011

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
98,5 m²
Min. szer. działki
16,5 m
Wysokość budynku
7 m
Pow. zabudowy
62,8 m²
Kubatura
272 m³
Kąt nach. dachu
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Mały bardzo funkcjonalny i oszczędny dom piętrowy. Przeznaczony dla 2-4 osobowej rodziny. Parter to salon z otwartą kuchnią oraz łazienka. W salonie znajduje się kominek. Na pietrze znajdują się trzy sypialnie i druga łazienka.

Rzut kondygnacji projektu PS-MN-48-20GT - Rzut parteru

1 hol
7,2 m²
2 lazienka
5,1 m²
3 salon
23,6 m²
4 kuchnia
13,8 m²
razem
49,7 m²

Rzut kondygnacji projektu PS-MN-48-20GT - Rzut piętra

5 hol
4,4 m²
6 lazienka
7,3 m²
7 pokój
14,4 m²
8 pokój
11,8 m²
9 pokój
10,5 m²
razem
48,4 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu PS-MN-48-20GT na działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne z bloczków o szerokości 18-20cm docieplonych styropianem 15cm, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne w konstrukcji szkieletowej. Strop monolityczny żelbetowy. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - membrana EPDM.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: PLUGSTUDIO

Opinie mieszkańców domu PS-MN-48-20GT

Zdjęcie profilowe Asiula121
Asiula121

Szukając projektu domu, w którym potem mieliśmy zamieszkać, chcieliśmy, aby był to dom nowoczesny. Dom piętrowy z garażem PS-MN-48-20GT SLR1011 swoją bryłą zapewniał tą nowoczesność. Płaski dach i jego wielkość bardzo nam odpowiadały. Nie byliśmy zainteresowani wielkimi domami - ten stumetrowy w zupełności nam wystarcza.

Jesteśmy trzyosobową rodziną z małym dzieckiem. Dom jest naprawdę świetnie przystosowany dla rodzin takich jak my, a dziecko naprawdę dobrze się w nim czuje. Obiektywnie powiem, że nawet w przypadku powiększenia się rodziny, dom będzie sprawdzał się w stu procentach. Mimo takiej powierzchni domu, pokoje jak i obie łazienki są bardzo przestronne i wygodne. PS-MN-48-20GT SLR1011 to naprawdę jasny i ciepły dom - zapewniają to bardzo duże okna do samej ziemi. Zależało nam na w pełni otwartej przestrzeni na parterze i dzięki naszemu wyborowi taką właśnie uzyskaliśmy. Przestronność dołu robi ogromne wrażenie. Postanowiliśmy także stworzyć dodatkowe przejście bezpośrednio z domu do garażu, a meble kuchenne umieścić we wnęce, co sprawia, że kuchnia jest bardzo komfortowa.

Jedynymi zmianami w projekcie domu były: poszerzenie garażu i dobudowanie za nim pomieszczenia gospodarczego, które spełnia funkcję m.in. kotłowni. Z pewnością tego typu pomieszczenia są niezbędne w każdym domu. W kotłowni znajduje się pompa ciepła, która sprawia, że dom jest praktycznie bezobsługowy i chociaż mieszkamy w nim dopiero od sześciu miesięcy, to mogę także powiedzieć, że jest tani w ogrzewaniu. Moim zdaniem, pompa ciepła to naprawdę dobra inwestycja.

Jestem zadowolona z wyboru projektu domu PS-MN-48-20GT SLR1011 - spełnił on wszystkie nasze wymagania. Cieszę się także, że do projektu domu nie trzeba było wprowadzać wielu poprawek, a jest on tak funkcjonalny. To naprawdę trafny i ciekawy wybór. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu PS-MN-48-20GT

  – 0 głosów

Projekt domu PS-MN-48-20GT należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych