Sprawdź

Projekt domu Planujdom 152 ABP1041

1. Wiatrołap
3,77
2. Korytarz
10,81
3. Pokój
11,28
4. Garderoba
4,85
5. Pokój
13,22
6. Pokój dzienny + jadalnia
25,87
7. Kuchnia
11,81
8. Spiżarnia
1,81
9. Pokój
10
10. Łazienka
8,45
11. Kotłownia
5,41
12. Garaż jednostanowiskowy
23,67
Razem
130,95
130,95

Pow. użytkowa

101,87 m²

Wysokość budynku

4,24 m

Powierzchnia zabudowy

164,50 m²

Min. szer. i dł. działki

17,74 x 28,43 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

287 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 152 - ABP1041

ikona 101,87 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

4 690 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 130,95 m²

Projekt domu Planujdom 152 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,77
2. Korytarz
10,81
3. Pokój
11,28
4. Garderoba
4,85
5. Pokój
13,22
6. Pokój dzienny + jadalnia
25,87
7. Kuchnia
11,81
8. Spiżarnia
1,81
9. Pokój
10
10. Łazienka
8,45
11. Kotłownia
5,41
12. Garaż jednostanowiskowy
23,67
Razem
130,95
130,95

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (2)

Zdjęcie 1 projektu E-182a WAX1161
E-182a
Dodano!
Dodano!
115,70 m²
3
2
1

6 190 zł

Zdjęcie 1 projektu E-182 WAX1085
E-182
Dodano!
Dodano!
106,90 m²
2
2
1

6 090 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

287 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

66 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

179 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

42 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Przekrój pionowy
Przekrój pionowy 2

Autor: PLANUJDOM

101,87 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

164,50 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

130,95 m²

4,24 m

Szerokość elewacji

10,74 m

Długość elewacji

19,33 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,74 m

Min. długość działki
Tooltip

28,43 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: płaski. Pokrycie dachu: papa. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 152

Projekt domu Planujdom 152 z dachem płaskim i tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 152 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 152